Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,


Wkrótce zadebiutuje nowa komiksowa seria “Batman/Superman” od scenarzysty Joshuy Williamsona i rysownika Davida Marqueza. Pierwszy numer trafi do sprzedaży w USA 14 sierpnia.

“Batman/Superman” przedstawi tytułowych bohaterów, podczas polowania na sześciu zainfekowanych herosów w DCU – osób, które zostały zarażeni przez Batman Who Laughs śmiertelnym patogenem, który gwałtownie przekształca ich w najgorsze wersje ich samych. Mroczny Rycerz i Człowiek Stali muszą udać się w głąb Gotham City, aby dowiedzieć się, którzy z ich towarzyszy zostali przemienieni w przerażających jeźdźców ich najniebezpieczniejszego i najbardziej obłąkanego wroga.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Połączenie sił nie jest czymś nowym. Dawniej DC współpracowało z Marvelem. Być może kiedyś znowu dojdzie do takowej współpracy.

Ale nie o tym mowa :mrgreen:

Ja wiem dokładnie, że chodzi o współpracę pomiędzy Batmanem a Supermanem. Ale ja bym poszedł o krok dalej i sugerowałbym aby doszło do współpracy pomiędzy DC a Marvelem. Tak jak to miało miejsce w brązowej epoce komiksu. Z Marvela Spiderman a z DC Batman. To by było coś.

Czlowieku co ty chcesz łączyć? Obecnie dc tonie totalbie, a marvel dawno ich zostawil w tyle… zreszta kto by byl głównym bohaterem? Kto wygra kto przegra? Kto napisze scenariusz dc czy marvel? A kto rezyserem?

już za:
dni
3
7
1
godzin
0
1
minut
3
9
sekund
0
5
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5