Warner Bros. Home Entertainment i Warner Bros. Animation ogłosiły, że powstanie 5 nowych krótkometrażowych filmów animowanych z serii DC Showcase. Cztery z nich dołączone zostaną jako dodatki do pełnometrażowych filmów animowanych z bohaterami DC. Natomiast animacja “Batman: Death in the Family” ma być innowacyjną długą formą krótkometrażówki.

W latach 2019-2020 w ramach DC Showcase wydane zostaną:

  • Sgt. Rock
  • Adam Strange
  • Death (inspirowany “The Sandman” Neila Gaimana)
  • The Phantom Stranger
  • Batman: Death in the Family

Więcej szczegółów o “Batman: Death in the Family” poznamy dopiero w 2020 roku.

W nowych animacjach głosów użyczą m.in.: Karl Urban (Sgt. Rock), Charlie Weber (Adam Strange), Leonardo Nam (Vincent), Jamie Chung (Death), Peter Serafinowicz (The Phantom Stranger) i Michael Rosenbaum (Seth).

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jak oni chcą taką historię zmieścić w 11 minut?

Nie da się całkowicie adaptować komiks. Muszą być niektóre sceny trochę inne. Żeby Ci co oglądają film trochę pomyśleli. I poszukali gdzie jest trochę inaczej niż w komiksie. Filmy są dla osób myślących. A nie dla bezmyślnych.

😆

Długa forma krótko metrażówki? Czyli co wydłużą o parę minut? 😀 Tak tak tomciu jesteś alfą i omegą, idź na tego swojego bloga dla myślących

Nie podobają się tobie moje komentarze to ich nie czytaj. Nikt cię do tego nie zmusza. Jest takie słowo kultura. Trzeba kupić słownik i zapoznać się co owe słowo dokładnie znaczy. Powodzenia.

Dziwne ze nie tylko mnie, ale spoko lece właśnie po słownik sprawdze co to znaczy, tak jak napisał wielki Tomek, znawca batmana i pewnie nie tylko to potrafisz 🙂

już za:
dni
4
0
4
godzin
1
5
minut
2
2
sekund
3
0
Kalendarium
Galeria
bw2x03_11 bw2x03_10 bw2x03_09 bw2x03_08 bw2x03_07 bw2x03_06
Komiksowe Top 5