W środę, 5 czerwca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #72
  “The Fall and the Fallen” część 3! Czy to koniec Gotham City? Armia złoczyńców Bane’a przejmuje miasto, a Batman zostaje przyparty do mury. Z tymi wszystkimi rzeczami, które Bane mu zrobił w ciągu ostatniego roku – od zerwania ślubu, przez próbę zamordowania Nightwinga, a następnie inwazji na umysł Batmana by ujawnić jego najstraszniejsze lęki – czy to może być najgorsza nienawiść, jaką kiedykolwiek spotkał Mroczny Rycerz?
 • JUSTICE LEAGUE #25
 • ADVENTURES OF THE SUPER SONS #11

 • BATMAN/TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES III #2
  Kevin Eastman, współtwórca Teenage Mutant Ninja Turtles, dołącza do rysownika Freddiego E. Williamsa II jako gościnnego rysownikw drugim numerze BATMAN / TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES III! Prawdziwa moc Kranga została ujawniona, i teraz Batman i Żółwie muszą go powstrzymać, ale ich jedyną nadzieją może być dziwny, ale znajomy gość z innego świata.
 • HARLEY QUINN #62
  Życie Harley zostało wywrócone do góry nogami, a jej najlepsi przyjaciele zwrócili się przeciwko niej. Teraz, uwięziona w magicznie zmienionym Gotham City, Harley Quinn zostaje postawiona przed sądem, by zrobić coś, do czego nigdy nie była zdolna: udowodnić swoje zdrowie psychiczne lub umrzeć!
 • YOUNG JUSTICE #6
 • DCEASED #2
  Miliony umierają co minutę. Zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy upadają. Czy Liga Sprawiedliwości może się zjednoczyć, aby znaleźć sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się śmierci? Czy mogą uratować ludzkość przed wyginięciem? Czy mogą się nawet uratować? Klucz do przetrwania może zależeć od ostatnich chwil jednego z najlepszych na świecie bohaterów…
 • BLACKEST NIGHT OMNIBUS 10TH ANNIVERSARY EDITION

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
7
godzin
2
1
minut
1
1
sekund
3
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
6
godzin
2
1
minut
1
1
sekund
3
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5