Forum
Już wkrótce
  • “Lego Przygoda 2” w HBO - 29 Mar 2020, 20:10
  • Harley Quinn 2x01 - 03 Kwi 2020,
  • Batman – Koszmary, tom 10 - 15 Kwi 2020,
  • "Legion samobójców" w TVN - 17 Kwi 2020, 20:00

Do sieci trafił nowy materiał video przybliżający serial animowany “Harley Quinn”, w którym tytułowa bohaterka wychodzi z cienia Jokera i chce sama znaleźć się w świetle jupiterów.

Kaley Cuoco użycza głosu Harley, a Alan Tudyk gra Jokera (i również Clayface’a). W obsadzie znaleźli się również, Lake Bell jako Poison Ivy, Jim Rash jako Riddler, Ron Funches jako King Shark, JB Smoove jako Frank the Plant, Tony Hale jako Dr. Psycho, Giancarlo Esposito jako Lex Luthor, Christopher Meloni jako komisarz Gordon, Jacob Tremblay jako Robin/Damian Wayne i Diedrich Bader wcielający się w rolę Mrocznego Rycerza.

Chociaż Harley zawsze była ekstremalna i nieprzewidywalna, w wersji Cuoco dostanie pełną swobodę – wraz z krwią, jelitami i przekleństwa. „Ten serial całkowicie wymknął się spod kontroli. Harley Quinn jest pełną energii postacią i jest szalona”, mówi Cuoco.

“Kaley naprawdę podeszłą do tego w taki sposób: ‘Po prostu dam najbardziej szalony występ, jaki mogę, a potem zacznę się zastanawiać, gdzie to umieścić'”, mówi producent wykonawczy Justin Halpern o przyjęciu roli przez Cuoco.

„To serial, który ma superzłoczyńców i superbohaterów, więc musi mieć niesamowite bitwy, szalone walki i wybuchy” – dodaje Halpern.

Producent wykonawczy Patrick Schumacker dodaje, „Myślę, że to pierwsza w historii dorosła, animowana komedia w kategorii TV-MA osadzona w świecie superbohaterów / superzłoczyńców , bez względu na to, jaka jest marka”. Według obsady ta swoboda narracja zdecydowanie nadaje serialowi kolejną warstwę.

Halpern dodaje: „W tym programach widać bardzo napiętą akcję i bitwy, a naszym zdaniem było to świetnie, ale jak to jest, gdy Bane musi iść na kawę? Jak to wygląda? Czy jest barista, którego nie lubi? ”

Cuoco zgadza się z nim: „Uwielbiam to, co oni z tym zrobili: jest to oczywiście tak ogromne i śmieszne, ale jest scena, w której idą na kawę lub dziewczyny siedzą na kanapie oglądając ‘The Howie Mandel Show’. Mam na myśli, że to takie śmieszne … I [Harley] nagle mówi: ‘Muszę później zabić tego faceta’. Ich sposób mówienia jest absurdalny i nigdy nie widziałem czegoś takiego w animacji ani w telewizji”.

Premiera “Harley Quinn” tej jesieni na platformie DC Universe.

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "The Batman" za
dni
4
5
2
godzin
1
5
minut
3
5
sekund
3
8
Kalendarium
Sonda

Co sądzisz o Batmobilu z "The Batman"?

  • Podoba mi się (57%, Głosów: 55)
  • Za mało Batmanowy (28%, Głosów: 27)
  • To nie Bamtobil (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 97

Galeria
93101ea4 6d42b0e8 hqs213 hqs212 hqs211 hqs210
Komiksowe Top 5