Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

W tym roku z okazji Dnia Batmana, który obchodzony będzie 21 września, oraz 80-lecia postaci Mrocznego Rycerza, DC i Warner Bros. przygotowały wiele atrakcji a jedna z nich będzie bat-sygnał, który rozświetli niebo w kilku miastach na całym świecie.

Akcja rozpocznie się w Melbourne w Australii, po czym będzie kontynuowana w Tokio, Berlinie, Barcelonie, Londynie, Sao Paulo, Nowym Jorku, Montrealu i Meksyku, zanim ostatecznie zakończy swój bieg w Los Angeles. W tym czasie bat-sygnał będzie wyświetlany na niebie około 20:00 w każdym mieście.

Fani, którzy chcą śledzić, gdzie świeci się bat-sygnał, mogą to zrobić na oficjalnej stronie 80. rocznicy Batmana. Ponadto będzie można także śledzić inne wydarzenia mające miejsce w Dniu Batmana, w tym nocny bieg  i wywiady z legendarnymi twórcami.

„Sygnał nietoperza jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów wśród superbohaterskiej ikonografii, i będzie to niezwykły widok, gdy przekroczymy granice, języki i kultury, aby zbliżyć nas do tego wspólnego doświadczenia”, powiedziała Pam Lifford, Warner Bros. President of Global Brands and Experiences. „Z dumą wysyłamy bat-sygnał w Dzień Batmana, ponieważ jest to ważna latarnia inspiracji, która pozwala nam wszystkim wierzyć, że można wykorzystać ciężkie doświadczenia życiowe i zamienić je w coś dobrego. Dzień Batmana to globalne święto dla wszystkich fanów.”

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
0
godzin
1
7
minut
5
5
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5