W tym roku z okazji Dnia Batmana, który obchodzony będzie 21 września, oraz 80-lecia postaci Mrocznego Rycerza, DC i Warner Bros. przygotowały wiele atrakcji a jedna z nich będzie bat-sygnał, który rozświetli niebo w kilku miastach na całym świecie.

Akcja rozpocznie się w Melbourne w Australii, po czym będzie kontynuowana w Tokio, Berlinie, Barcelonie, Londynie, Sao Paulo, Nowym Jorku, Montrealu i Meksyku, zanim ostatecznie zakończy swój bieg w Los Angeles. W tym czasie bat-sygnał będzie wyświetlany na niebie około 20:00 w każdym mieście.

Fani, którzy chcą śledzić, gdzie świeci się bat-sygnał, mogą to zrobić na oficjalnej stronie 80. rocznicy Batmana. Ponadto będzie można także śledzić inne wydarzenia mające miejsce w Dniu Batmana, w tym nocny bieg  i wywiady z legendarnymi twórcami.

„Sygnał nietoperza jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów wśród superbohaterskiej ikonografii, i będzie to niezwykły widok, gdy przekroczymy granice, języki i kultury, aby zbliżyć nas do tego wspólnego doświadczenia”, powiedziała Pam Lifford, Warner Bros. President of Global Brands and Experiences. „Z dumą wysyłamy bat-sygnał w Dzień Batmana, ponieważ jest to ważna latarnia inspiracji, która pozwala nam wszystkim wierzyć, że można wykorzystać ciężkie doświadczenia życiowe i zamienić je w coś dobrego. Dzień Batmana to globalne święto dla wszystkich fanów.”

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
8
3
godzin
1
3
minut
2
8
sekund
0
0
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4