Przed premierą “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” w lutym tego roku, DC opublikuje w styczniu nowe edycje klasycznych opowieści, w których wystąpią główne bohaterki nowego filmu, a nowe okładki przedstawiają ich filmowe wizerunki.

Zilustrowane przez Tulę Lotay okładki zawierają te same inspirowane punkrockiem, kolorowe projekty obrazów, które do tej pory pokazani w materiałach promocyjnych filmu, z Black Canary (Jurnee Smollett-Bell), Harley Quinn (Margot Robbie) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) gotowymi do akcji.

BIRDS OF PREY: BLACK CANARY TP
scenariusz BRENDEN FLETCHER
rysunki ANNIE WU, PIA GUERRA, SANDY JARRELL, and MORITAT
okładka TULA LOTAY
Gwiazda rocka. Zagrożenie publiczne. Praktykująca sztuki walki. Superbohaterka. To wszystko i wiele więcej określa Dinah Drake – i ma na to rzesze fanów, przyjaciół i wrogów. Ale jest część jej życia, z którą nigdy nie mogła sobie poradzić, rola, której nigdy nie była w stanie zagrać: córki. Jej matka zaginęła i zabrała ze sobą sekrety przeszłości Dinah. Teraz tajemniczy kult jest zdeterminowany, aby je odkryć, a Dinah musi udać się z Gotham City na wycieczkę do nocnych klubów w Europie.
Zawiera “Black Canary #1-12” i “Black Canary Sneak Peek #1”.

W sprzedaży od 15 stycznia 2020 roku | $19.99 US | 288 PAGES FC

BIRDS OF PREY: HARLEY QUINN TP
scenariusz AMANDA CONNER and JIMMY PALMIOTTI
rysunki CHAD HARDIN and STEPHANE ROUX
okładka TULA LOTAY
Kiedy ulubiona socjopata Gotham dziedziczy budynek na słynnej promenadzie Coney Island, czuje się jak w domu w (dosłownie)
gabinecie osobliwości. Niestety, wydaje się, że legion łowców nagród, po cenie za jej głowę, też o tym wie. Kto inny oprócz Harley Quinn byłby w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co przestępczość z Brooklynu ma do zaoferowania – wliczając w to rosyjskich szpiegów, seniorów i rywalizujące drużyny w wyścigach na wrotkach – i wciąż ma czas na podwójnego chili doga!
Zawiera “Harley Quinn #1-7” i “Harley Quinn: Future’s End #1” oraz historię z “Secret Origins #4”.
W sprzedaży od 22 stycznia 2020 roku | $19.99 US | 208 PAGES FC

BIRDS OF PREY: THE HUNTRESS TP
scenariusz GREG RUCKA
rysunki RICK BURCHETT
okładka TULA LOTAY
W historii z “Batman/Huntress: Cry for Blood #1-6”, Huntress zostaje wrobiona w morderstwo i unikając G.C.P.D. i Bat-rodziny, wraca do dzieciństwa w nadziei na odkrycie prawdziwego winowajcy. Ale kiedy ona i Question szukają wskazówek, aby udowodnić swoją niewinność, dochodzi do kolejnych morderstw sugerujących, że ona za tym stoi, zmuszając Batmana i Nightwinga do konfrontacji z nią, co prowadzi do nieoczekiwanych rezultatów!
W sprzedaży od 1 stycznia 2020 roku | $16.99 US | 152 PAGES FC

W “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” w reżyserii Cathy Yan na podstawie scenariusza Christiny Hodson, występują Margot Robbie, Jurnee Smollett-Bell, Mary Elizabeth Winstead, Rosie Perez, Ewan McGregor, Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, Francois Chau, Charlene Amoia, Chris Messina i Matthew Willig. Premiera filmu planowana jest na 7 lutego 2020 roku.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
9
8
godzin
1
7
minut
1
0
sekund
1
3
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5