Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na styczeń 2020. Wbrew wcześniejszym informacjom w pierwszym miesiącu przyszłego roku nie zadebiutuje seria “Batman/Catwoman”, ale ukażą się dwa numery “Batmana”.

BATMAN #86
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki TONY S. DANIEL and DANNY MIKI
Okładka TONY S. DANIEL
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
To nowy dzień w Gotham City, ale nie ten sam stary Batman. Po zniknięciu Bane’a i zniknięciu jednego z jego dawnych sojuszników, Batman musi zacząć zbierać pionki i przyspieszyć grę. Batman ma nowy plan dla Gotham City, ale nie jest jedynym. Deathstroke również powrócił na podstawie tajemniczego nowego kontraktu, który może wszystko zmienić.
Początek zupełnie nowego rozdziału w życiu Mrocznego Rycerza, do epickiego zespołu artystycznego Tony’ego S. Daniela i Danny’ego Mikiego dołącza nowy scenarzysta serii, James Tynion IV!
W sprzedaży od 8 stycznia $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC|DC

BIRDS OF PREY #1
Scenariusz BRIAN AZZARELLO
Rysunki i okładka EMANUELA LUPACCHINO and RAY McCARTHY
Okładka IVAN REIS and JOE PRADO
variant J. SCOTT CAMPBELL
Życie Black Canary wymknęło się spod kontroli: jej życie osobiste przechodzi przez piekło, a jej zespół przeżywa kryzys, gdy stara miłość powraca tylko po to, by zniknąć i ustawić ją na zupełnie nową misję przeciwko zupełnie nowemu przeciwnikowi. Jedyną rzeczą, za którą musi być wdzięczna, jest to, że nie jest sama, ponieważ Huntress znajduje się na kursie kolizyjnym ze zdobyczą Black Canary na wezwanie detektyw Montoyi. Tymczasem Harley Quinn powróciła na powierzchnię poza Gotham City i poza Suicide Squad, oferując nowe życie, które z pewnością skomplikuje życie innych.
A to tylko pierwsze pięć stron tej wysoko oktanowego, one-shota o wielkości powieści graficznej, który popycha Birds of Prey daleko poza ich granice i stawia je przed najbardziej brutalnym syndykatem przestępczym, jaki kiedykolwiek przedostał się do Gotham City! Scenarzysta Brian Azzarello i ekipa artystyczna Emanuel Lupacchino i Ray McCarthy zabierają ptaszyny do świata Black Label, w którym nie ma zakazów, i żadna z nich nigdy nie będzie już taka sama!

PRESTIGE FORMAT ONE-SHOT W sprzedaży od 29 stycznia $9.99 US | 96 PAGES FC | DC BLACK LABEL

BATMAN #87
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki TONY S. DANIEL and DANNY MIKI
Okładka TONY S. DANIEL
variant cover FRANCESCO MATTINA
Riddler pozostawał w przyczajeniu po swojej upokarzającej porażce w ramach armii Bane’a – ale gdy kostiumowi zabójcy zaczynają przedostawać się do Gotham City, Edward Nygma może mieć odpowiedzi, których szukał. A przynajmniej odpowiedź na pytanie, dlaczego Deathstroke próbuje go zabić! Czy to możliwe, że walka Batmana ze Slade’m Wilsonem była tylko podstępem, aby zbliżyć zabójcę do jego prawdziwego celu?

W sprzedaży od 22 stycznia $3.99 US | 32 PAGES FC|DC

YEAR OF THE VILLAIN: HELL ARISEN #2
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki i okładka STEVE EPTING
variant cover RICCARDO FEDERICI

Drapieżnik Lex Luthor poluje na Batmana Who Laughs. Aby złapać swoją ofiarę, musi podążać śladem pokonanych bohaterów … doprowadza go to do Jima Gordona, jednej z ofiar śmiertelnego wirusa Batmana Who Laughs, który zmienił heroicznego komisarza policji w najgorszą wersję samego siebie. Szlak prowadzi Lexa do samotnej celi w Hall of Justice – ale to nie dobrzy ludzie, przybywają by go powstrzymać. To bardziej niebezpieczni agenci Batmana Who Laughs! A jeśli nie byli w stanie oprzeć się wpływowi Mrocznego Multiwersu, to jak Lex może?

W sprzedaży od 22 stycznia $4.99 US |2 z 4 |32PAGES FC|DC

BATGIRL #43
Scenariusz CECIL CASTELLUCCI
Rysunki CIAN DORMEY
Okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
variant cover TERRY DODSON and RACHEL DODSON
Po jej fatalnym starciu z Oracle, Batgirl musi się przegrupować. Ale kiedy szef Barbary Gordon wysyła ją do Chicago, ta musi stawić czoła największemu zagrożeniu w mieście … swojej odstręczającej matce! Na szczęście nowy niebezpieczny czarny charakter, zwany Opus, odciąga ją od tego nieszczęśliwego spotkania, grożąc, że pochowa Batgirl w Wietrznym Mieście – na zawsze!
W sprzedaży od 22 stycznia $3.99 US | 32 PAGES FC|DC

BATMAN BEYOND #40
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki SEAN CHEN
Okładka DUSTIN NGUYEN
variant cover FRANCIS MANAPUL

W sprzedaży od 22 stycznia $3.99 US | 32 PAGES FC|DC

BATMAN: CURSE OF THE WHITE KNIGHT #6
Scenariusz SEAN MURPHY
art and card stock Okładka SEAN MURPHY
card stock variant cover SEAN MURPHY
Miażdżąca klątwa Gotham została odkryta! Wszystko, co Batman myślał, że wie o tajemnicy rodziny Wayne, zostaje wywrócone do góry nogami, gdy Azrael i Joker wprowadzają anarchię do Arkham – i po ostatnim słowie z Jackiem, Harley staje przed niemożliwym wyborem!
W sprzedaży od 22 stycznia $4.99 US |6 z 8 |32PAGES FC | DC BLACK LABEL

THE BATMAN’S GRAVE #4
Scenariusz WARREN ELLIS
Rysunki i okładka BRYAN HITCH
variant cover JEEHYUNG LEE
Dlaczego szantażysta stał się mordercą? Jak Batman przetrwa przeciwnika, który może go zabić własnym umysłem? Dowiedz się wszystkiego i więcej w najnowszym rozdziale 12-częściowej miniserii Warrena Ellisa i rysownika Bryana Hitcha!
W sprzedaży od 15 stycznia $3.99 US |4 z 12 |32PAGES FC|DC

BATMAN AND THE OUTSIDERS #9
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki DEXTER SOY
Okładka TYLER KIRKHAM
variant cover CHRIS BURNHAM
Ra’s al Ghul i jego armia zabójców odwrócili swoją uwagę od Mrocznego Rycerza – w stronę Black Lightninag! Zrobili mu coś strasznego, czego nigdy nie można będzie naprawić, a Black Lightning będzie potrzebować Outsiders, aby powstrzymali go przed przekroczeniem granicy, która może zmienić jego życie na zawsze.
W sprzedaży od 8 stycznia $3.99 US | 32 PAGES FC|DC

BATMAN/ SUPERMAN #6
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka DAVID MARQUEZ
card stock variant cover MARK BROOKS
Secret Six mogła spotkać godnych przeciwników, gdy zmierzyła się z potęgą Supermana i Batmana, ale jeszcze nie licz na tych zarażonych bohaterów. Po tym, jak Batman Who Laughs, wreszcie został uwolniony ze swojego więzienia, zegar tyka dla Mrocznego Rycerza i Człowieka Stali, aby wyśledzić uciekającego Deathbringera, Sky Tyranta, Króla Shazama, Scarab i najbardziej tragicznej dla Supermana … jego kuzynki Kary.

W sprzedaży od 22 stycznia $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC|DC

BATMAN VS. RA’S AL GHUL #5
Scenariusz NEAL ADAMS
Rysunki i okładka NEAL ADAMS
Wszyscy wiedzą, że Gotham City potrzebuje Batmana – ale tajemnicza grupa organizuje zawody, aby go zastąpić. Czy wybiorą człowieka posiadającego umiejętności niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gotham? A może mają na myśli coś innego? Tak czy inaczej, Deadman ma własny pomysł na kolejne kroki!
W sprzedaży od 29 stycznia $3.99 US |5 OF 6 |32PAGES FC|DC

CATWOMAN #19
Scenariusz JOELLE JONES
Rysunki i okładka JOELLE JONES
card stock variant cover IAN McDONALD
W sprzedaży od 8 stycznia $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC|DC

DETECTIVE COMICS #1019
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki SCOTT GODLEWSKI
Okładka RAFA SANDOVAL and JORDI TARRAGONA
card stock variant cover LEE BERMEJO
Mroczny Rycerz jest na tropie postaci stojącej za brutalną serią morderstw w Gotham City – a to, co znajdzie, sprawi, że dreszcz przeszyje jego kręgosłup! Publiczny atak na Bruce’a Wayne’a ujawnił prawdopodobnego sprawcę tych morderstw … więc co dzierży kultowy przywódca kultu z XVII wieku we współczesnym Gotham? Przekonaj się w podsumowaniu „Silent Knight”.
W sprzedaży od 22 stycznia $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC|DC

DETECTIVE COMICS ANNUAL #3
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki SUMIT KUMAR and EDUARDO RISSO
Okładka STEVE RUDE
Spośród całego chaosu i szaleństwa, jakie „City of Bane” sprowadziło na świat Batmana, śmierć Alfreda Pennywortha wywarła największy wpływ. Gdy Bruce stara się zebrać fragmenty swojego życia, nieobecność człowieka, który zawsze mu pomagał, odczuwalna jest z katastrofalnymi konsekwencjami. Czy wraz z nadciągającymi na horyzoncie nowymi burzowymi chmurami Bruce Wayne ma wszystko, by uhonorować pamięć swojego najdroższego przyjaciela?
W sprzedaży od 29 stycznia $4.99 US | 48 PAGES FC|DC

GOTHAM CITY MONSTERS #5
Scenariusz STEVE ORLANDO
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Okładka HOWARD PORTER
Melmoth przywołał Monster League of Evil z głębin Multiversu, aby służyli mu i zniszczyli Gotham City Monsters. Dracula, Wolfman, Mumia i … Frankenstein ?! To Frank kontra Frank w tym pojedynku, aby uratować Multiverse, jaki znamy!

W sprzedaży od 8 stycznia $3.99 US |5 OF 6 |32PAGES FC|DC

HARLEY QUINN AND POISON IVY #5
Scenariusz JODY HOUSER
Rysunki ADRIANA MELO and MARK MORALES
Okładka MIKEL JANIN
HARLEY QUINN card stock variant cover JOSHUA MIDDLETON
POISON IVY card stock variant cover JOSHUA MIDDLETON
W sprzedaży od 8 stycznia $3.99 US |5 OF 6 |32PAGES CARD STOCK VARIANT COVERS $4.99 US FC|DC

NIGHTWING #68
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RONAN CLIQUET
Okładka TRAVIS MOORE
variant cover ALAN QUAH
Bycie superbohaterem często oznacza warstwy tożsamości. Ric Grayson miał kiedyś życie jako pomocnik Batmana, życie, o którym zapomniał, gdy straszna rana postrzałowa zatarła jego wspomnienia. Kiedy jego dawno zaginiony dziadek, który jest również super zabójcą o imieniu Talon, powrócił do życia i wszczepił fałszywe wspomnienia do mózgu, dodało to kolejną warstwę. Teraz, kiedy Talon został pokonany, Ric Grayson musi wyciągnąć prawdę. Czy jest człowiekiem, którego stworzył dla siebie, czy może w jego głowie wciąż czai się stary Nightwing? Nawet gdyby chciał, to czy Ric mógłby znów być Nightwingiem, kiedy cztery inne osoby włożyły maskę i zajęły jego miejsce. Cokolwiek by to nie było, Talon wprowadził bałagan do jego obecnego życia i teraz Ric musi zacząć wszystko uporządkować.
W sprzedaży od 15 stycznia $3.99 US | 32 PAGES FC|DC

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
8
8
godzin
1
8
minut
5
5
sekund
5
2
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5