“Joker” cały czas się zainteresowaniem ze strony widzów. Podczas minionego weekendu na film Todda Phillipsa wybrało się 29 588 osób, co wystarczyło do zajęcia 5. miejsca.

Łącznie “Jokera” w Polsce obejrzało już 1 878 812 osób (stan na 24 listopada). Taki wynik oznacza, że “Joker” już podczas trwającego tygodnia zapewnił sobie tytuł najchętniej oglądanego filmu z komiksowymi bohaterami po 1989 roku. Do tej pory rekordzistą w tej kategorii byli “Avengers: Koniec gry” (1,880 mln)

Najchętniej oglądanym filmem w miniony weekend był “Kraina lodu II ” (619 182 widzów), drugie miejsce zajął “Proceder” (120 822 widzów), a na ostatnim stopniu podium znalazła się produkcja “1800 gramów” (100 183 widzów).

Źródło: sfp.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 Responses to Box office Polska: “Joker” lepszy niż “Avengers: Koniec gry”

 • red_hood pisze:

  I ten film pokazuję, że DC jest lepsze niż Marvel 🙂 Bez super hero, bez fajerwerków z cgi, a jaki kozaczek wyszedł, DC idź tą drogą!!!!!!!

  • Logan pisze:

   @red_hood
   Cieszę się że tak się Tobie podobał Joker 🙂 Na pewno najlepszy film DC. Zapominasz jednak że Logan (mimo że Foxa) jest częścią Marvela, bez specjlanych fajerwerków z cgi, z minimalnym dodatkiem super hero, a bije Jokera na głowę pod prawie każdym względem 😉

   • Red_hood pisze:

    Loganie, racja świetny film, ale ta śmierć na końcu takiej postaci zrobiło swoje tez… koniec pięknej historii, jednak joker jak dla mnie był tylko ciut lepszy, o włos ale jednak. I jak dobrze napisałeś własność foxa w części nie całościowo marvela i to ta różnica 🙂 ale oba filmy polecam!

   • Nazwa * pisze:

    Pod jakim względem? Przecież to są dwa zupełnie inne filmy. Logan to przede wszystkim film Sci-Fi. Joker to dramat społeczny wzorowany na klasykach Martina Scorsese jak Taksówkarz czy Król komedii.

    • red_hood pisze:

     Logan film sci-fi ale jednak bardzo przyziemny, i może to pokazanie jakoś nie dalekiej przyszłości? To tylko moje zdanie 🙂 Zresztą bardzo lubiłem postać rosomaka, granego przez Hugh Jackmana, i film był smutny na koniec, bo to była ostatnia walka Wolverine’a, taka trochę jak nasza, walka z samym sobą, którą każdy może przegrać 🙂 A Joker? Postać fikcyjna mimo wszystko, ale ludzie mają dosyć wyzysku, niesprawiedliwości, biedy więc ten film idealnie pasuję jako takie odzwierciedlenie ludzkich uczuć jakie chyba ma każdy z nas. Film też daje do myślenia. Mimo że bez cgi i sci-fi. Dla mnie oba filmy są świetne, jeden pokazuje dalszą przyszłość?(Logan) a Joker pokazuje to co się teraz dzieje 🙂 I to w tych filmach jest super!

     • Nazwa * pisze:

      Jednak bardziej przemawiają do mnie takie filmy jak Joker. Ten film ma w sobie o wiele więcej realizmu niż Logan. Tak świetnego filmu nie powstydziłby się żaden wybitny filmowiec. Kolejną fajną rzeczą w tym filmie jest widoczny ukłon w kierunku twórczości mistrza Scorsese i jego arcydzieł, wśród których można postawić w tym samym rzędzie Jokera.

 • Mr. ?? pisze:

  Disney MCU Avengers Endgame, Cap Marvel, SM Homecoming, FFH, IM3 …
  najlepiej pokazują jak nisko upadło kino rozrywkowe w szambie dziecinady, poprawności politycznej
  do tego inni jak DC / WB próbuje to naśladować Shazam, Birds of Prey …
  czy twórcy Terminatorów po T2

  Dobrze że powstali Joker, Irlandczyk

 • Batman pisze:

  To tylko pokazuje że jeżeli Wb/Dc nie wtrącają się i nie angażują w film
  To wychodzi całkiem dobre kino
  Przypominam Wszystkim ZE WB/DC olało ten solowy projekt i i miało gdzieś co się z nim stanie

  Rzekome plotki o kontynuacji zostały już rozwiane
  Choc pewnie Tępe WB chciało by oj chciało z goyerem włacznie

  • Nazwa * pisze:

   Warner Bros. serwuje dzisiaj ten sam chłam co Disney ze Star Wars bo w końcu trzeba wycisnąć jakoś kasę z naiwnych fanów. Jedni i drudzy zachłysnęli się faktem że takie filmy mogą dzisiaj spokojnie dobić miliarda i przekładają ilość nad jakość. Nie ma sensu łudzić się że ten stan rzeczy się zmieni a przynajmniej w najbliższym czasie.

 • Igor pisze:

  To są najlepsze filmy jakie kiedykolwiek powstały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
2
1
godzin
0
3
minut
2
8
sekund
0
0
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5