W środę, 20 listopada, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #83
  To rozdział dziewiąty “City of Bane” i czas na rozrachunek w mieście Gotham! Thomas Wayne połączył siły z Banem, a ten sojusz grozi pokrzyżowaniem planów Batmana. A gdy zła armia Bane’a zaczyna się rozpadać, Caped Crusader musi zmierzyć się z prawdziwą siłą stojącą za tym wszystkim. Gdy zbliża się koniec tej epickiej opowieści, Batman i jego sojusznicy mają wybór: pozwolić Bane’owi pozostać przy władzy i zagwarantować przetrwanie miasta lub zaryzykuj wszystko, by się uwolnić!

 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS VON FREEZE #1
  Świat Batman: White Knight rozszerza się dzięki tej niezależnej opowieści! W noc traumatycznych narodzin Bruce’a Wayne’a Victor Fries musi interweniować, aby uratować życie Marthy Wayne i przyszłego Batmana. W miarę upływu wieczoru Victor rozprasza Thomasa niesamowitą opowieścią o swoich ojcowskich autorytetach – naziście, oraz żydzie – i ich złożonym związku z Wayne Laboratories. Gdy Trzecia Rzesza domaga się władzy, głęboka przyjaźń i relacje robocze między baronem von Fries a jego partnerem badawczym Jacobem Smithsteinem znajdują się w kryzysie. Na rozkaz Himmlera, aby przyspieszyć rozwój ich kriotechnologii na rzecz dominacji nad światem, Smithstein jest zmuszony ukryć się i narazić swój kodeks moralny, aby uratować swoją żonę i córeczkę, Norę, przed prześladowaniami i pewną śmiercią. Kiedy S.S. przyspiesza nadzór nad projektem, młody Victor zaczyna kwestionować prawdziwą lojalność ojca. Obie rodziny dążą do niemożliwego wyboru i złowrogiej walki, a Victor zawiera pakt z Smithsteinem, który będzie obowiązywał przez pokolenia.
 • BATMAN/SUPERMAN #4
  Nawet w więzieniu Batman Who Laughs jest o dwa kroki przed Caped Crusader i Man of Steel. Jego plan zarażenia bohaterów i przekształcenia ich w wersje Dark Multiverse zaczyna nabierać tempa, gdy Shazam i inni już ulegają jego złej toksynie. Batman i Superman ścigają się z czasem, aby zapobiec zatruciu pozostałych trzech członków Secret Six, ale zdają sobie sprawę, że przybyli za późno, gdy ta trójka zaczyna ich szukać – jeden z nich jest bliżej Supermana niż się spodziewał i nie może doczekać się walki!
 • BATMAN: THE 1989 MOVIE ADAPTATION DELUXE EDITION
 • DC COMICS: THE ART OF JIM LEE VOL. 1
 • NIGHTWING #66
  William Cobb pokonał Nightwingi jednego po drugim, pozostawiając Rica samego w Blüdhaven, które dosłownie płonie. Cobb oferuje Ricowi szansę uratowania swojego miasta, wypełniając w końcu swoje dziedzictwo jako Gray Son i stając się nowym Talonem i wprowadzając Court of Owls w nową erę.
 • DCEASED
 • TEEN TITANS #36
 • TITANS: BURNING RAGE #4
 • JUSTICE LEAGUE #36
 • JUSTICE LEAGUE ODYSSEY VOL. 2: DEATH OF THE DARK
 • ADVENTURES OF THE SUPER SONS VOL. 2

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
9
8
godzin
0
0
minut
0
1
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5