Chociaż na chwile obecną Warner Bros. nie zamierza wypuścić SnyderCut “Justice League”, to cały czas do sieci trafiają zdjęcia ze scen, których nie wykorzystano w filmie. Najnowsze z nich przedstawiają Batmana podczas akcji, a także Vulko, w którego wcielił się Willem Dafoe, a który na ekranie zadebiutował dopiero w “Aquamanie”.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Responses to Nowe zdjęcie Batmana oraz Vulko z “Justice League”

 • R pisze:

  Te ujęcia pokazują nam w jaki sposób Joss zarzynał film Zacka. Ujęcie z Batmanem w innej lokacji i okulary usunięte za pomocą CGI, po co? Cała historia Aquamana usunięta z filmu, zresztą nie tylko jego, bo i Cyborga, cały wątek Starlab i wiele innych rzeczy. To co stało się z tym filmem to jakaś kompletna tragedia. Mam nadzieje, że Zack dociągnie sprawę do końca i zobaczymy jego JL, a to co zrobił Whoden niech najlepiej zostanie zapomniane kompletnie.

  • Lolek pisze:

   To zdjęcie Batmana wygląda na końcówkę filmu. Zwróć uwagę że kostium Batmana na zdjęciu to ten właśnie z końcówki. No i ta scena wygląda jak scena z trailera.
   Wychwalasz te milion wątków Snydera w JL tylko pytanie gdzie on chciał to wszystko upchać. To miałoby sens gdyby to były 2 film jak w pierwszej wersji planowali ale w jednym filmie to nie miało najmniejszego sensu.
   Koniec końców Snyder sam zarżnął JL tworząc potworka jakim jest Batman v Superman.

   • R pisze:

    JL miał trwać 3,5 godz. Jakoś przy AEG nikomu to nie przeszkadzało a tam też była masa różnych wątków. A jeśli chodzi o BvS to problem był od początku w studiu bo wywali 30 minut z wersji kinowej, która następnie trafiła do Ultimate Edition i większość problemów jakie ludzie mieli z tym filmem nagle zniknęła.

 • red_hood pisze:

  Szkoda że pocięli te filmy od Snydera… pewnie odbiór byłby inny, i sam film byłby lepszy, a tak… no szkoda, liczę że więcej nie będą się wtrącać reżyserom w ich filmy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
5
3
godzin
0
3
minut
5
3
sekund
4
1
Kalendarium
Galeria
ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba 943849343455