Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na luty 2020.

BATMAN: PENNYWORTH R.I.P. #1
Scenariusz JAMES TYNION IV i PETER J. TOMASI
Rysunki EDDY BARROWS, EBER FERREIRA i inni
Okładka LEE WEEKS
Alfred Pennyworth służył rodzinie Wayne przez dziesięciolecia – nawet przez tragiczną utratę rodziców Bruce’a Wayne’a. Jego śmierć z rąk Bane’a jest jedynym wydarzeniem, które może się równać z tą fatalną nocą w Crime Alley, i pozostawia Bruce’a na podobnym skrzyżowaniu. Jeśli Alfred był klejem, który łączył Bat-rodzinę, jak Batman poradzi sobie z rozpadem tego wszystkiego? A jeśli Caped Crusader ma być naprawdę sam, może albo odwiesi pelerynę raz na zawsze … albo podwoi wysiłki i kontynuować będzie zawsze tę mściwą wyprawę. Batman: Pennyworth R.I.P. #1 czci życie jednej z najważniejszych osób w historii Gotham City, jednocześnie odpowiadając na pytania o co dalej.
ONE-SHOT W sprzedaży od 12 lutego $4.99 US | 48 PAGES FC | DC

DC CRIMES OF PASSION #1
Scenariusz James Tynion IV, Steve Orlio, SINA GRACE, Jay Baruchel,
Stephanie Phillips i inni
Rysunki Greg Smallwood, Riley Rossmo, Andie Tong, Mike Norton, Anthony Spay i inni
Okładka YASMINE PUTRI
Pasja. Zdrada. Morderstwo. Gdy jesteś prywatnym detektywem, doświadczasz tego na co dzień. Ale kiedy dodajesz peleryny do miksu – jak Batman, Catwoman i Harley Quinn? Sprawy stają się jeszcze bardziej zagmatwane. Nazywam się Slam Bradley i mówię wam, że tegoroczna impreza walentynkowa ma tyle intryg, że nie można się opędzić. Dziesięć opowieści o miłości – takiej miłości, która może popchnąć ludzi do krawędzi. Nie przegap tego … bo każę ci zapłacić.
ONE-SHOT PRESTIGE FORMAT W sprzedaży od 5 lutego $9.99 US | 80 PAGES FC | DC

HARLEY QUINN AND THE BIRDS OF PREY #1
Scenariusz AMANDA CONNER i JIMMY PALMIOTTI
Rysunki i okładka AMANDA CONNER
variant cover ARTHUR ADAMS
Kreatywny zespół, który przekształcił Harley Quinn na zawsze, powraca, by jeszcze raz wstrząsnąć jej światem – i tym razem zaczyna się prawdziwa walka!

Harley Quinn unikała Gotham City, odkąd zerwała z Jokerem i znalazła dom i rodzinę na Coney Isli. Ale kiedy dostaje ofertę, której nie może odmówić, nie ma innego wyjścia, jak tylko wślizgnąć się z powrotem do miasta tak cicho, jak to tylko możliwe, mając nadzieję, że zniknie, zanim ktokolwiek – zwłaszcza jej były – dowie się, że tam była. Ale dla Harley „tak cicho, jak tylko potrafi” jest bardzo głośno… i zanim zdąży powiedzieć „Holee bounty hunters, Batman”, Joker napuści każdego super-złoczyńcę w mieście na swoją śliczną główkę- i jedyną wystarczająco silną drużyną (lub wystarczająco szaloną), aby ją obronić, są Birds of Prey!
Nadchodzi niewyparzony, bezbłędny sequel jednego z najsugestywniejszego runu DC! Wsiądź na pokład wcześnie, zanim wrócimy do zmysłów!
PRESTIGE PLUS W sprzedaży od 12 lutego $5.99 US | 1 OF 4 | 32 PAGES APPROX. 8.5” x 10.875” FC | BIMONTHLY NO ADS | DC BLACK LABEL AGES 17+

LEVIATHAN DAWN #1
Scenariusz BRIAN MICHAEL BENDIS
Rysunki i okładka ALEX MALEEV
Eksplodująca ze stron miniserii Event Leviathan, ten zupełnie nowy one-shot przenosi wszechświat DC w nową, niebezpieczną i odważną przyszłość! Gdy przybył Leviathan, ujawniono tożsamość jego lidera i jego plany, co dalej? Teraz bohaterowie walczą! Leviathanzmienił zasady gry, więc nadszedł czas, aby najwięksi gracze spotkali się i wymyślili nową strategię w tym nowym, wspaniałym świecie. To superszpiegowska opowieść od nagradzanego Eisnerem zespołu scenarzysty Briana Michaela Bendisa i rysownika Alexa Maleeva!

ONE-SHOT W sprzedaży od 26 lutego $4.99 US | 48 PAGES FC | DC

BATGIRL #44
Scenariusz CECIL CASTELLUCCI
Rysunki CIAN TORMEY
Okładka GIUSEPPE CAMUNCOLI i CAM SMITH
card stock variant cover TERRY DODSON i RACHEL DODSON
Miasto Gotham leży w gruzach po wydarzeniach z „City of Bane”! Dobre dzielnice zmieniły się w złe, a złe dzielnice – w gorsze. Gdy przyjaciele i sąsiedzi Barbary Gordon próbują odbudować swoje domy, staje w obliczu konfliktu, którego nie może wygrać pięściami: „Kto naprawdę jest właścicielem Gotham?” Batgirl zamierza się dowiedzieć!
W sprzedaży od 26 lutego $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATMAN #88
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki GUILLEM MARCH
Okładka TONY S. DANIEL
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Spisek, który wstrząśnie światem Batmana, rozwija się, gdy Mroczny Rycerz udaje się do Arkham Asylum , aby uzyskać odpowiedzi od Pingwina! Jaki mroczny sekret dzieli z Jokerem, Riddlerem i… Catwoman? Plus, plaga zabójców zstępujących na Gotham City w najsłabszych momentach trwa dalej! Czy to będzie moment, w którym Deathstroke w końcu zdejmie Batmana?!
W sprzedaży od 5 lutego $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATMAN #89
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki GUILLEM MARCH
Okładka TONY S. DANIEL
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Batman musi powstrzymać Deathstroke’a przed zabiciem burmistrza Gotham City! Ale żeby to zrobić, musi najpierw ustalić, kto zlecił zabójstwo. Jeśli jego czterej główni podejrzani nie biorą udziału w zbrodni, to czy ktoś jeszcze bardziej złowrogi czai się w cieniu, czekając na zamach stanu? Kimkolwiek jest, jedna ofiara padnie ofiarą ich ataku!
W sprzedaży od 19 lutego $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATMAN BEYOND #41
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki SEAN CHEN i SEAN PARSONS
Okładka DUSTIN NGUYEN
variant cover FRANCIS MANAPUL
W sprzedaży od 26 lutego $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

BATMAN: CURSE OF THE WHITE KNIGHT #7
Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
variant cover SEAN MURPHY
Bruce Wayne i Batman się wycofali. Bezradny po poznaniu prawdy o nazwisku i dziedzictwie swojej rodziny, Bruce przygotowuje się do porzucenia wszystkich swoich tajemnic i odwołania się do mieszkańców Gotham, gdy Azrael przejmuje kontrolę nad miastem.
W sprzedaży od 26 lutego CARD STOCK COVERS | $4.99 US 7 OF 8 | 32 PAGES FC | DC BLACK LABEL

THE BATMAN’S GRAVE #5
Scenariusz WARREN ELLIS
Rysunki BRYAN HITCH i KEVIN NOWLAN
Okładka BRYAN HITCH
variant cover JEEHYUNG LEE
Batman zostaje wezwany do Arkham Asylum, gdzie otrzymuje fragmenty śmiertelnej układanki, której nie dostrzegał. I może nie wyjdzie z tego żywy.
W sprzedaży od 12 lutego $3.99 US | 5 OF 12 | 32 PAGES FC | RATED T+

BATMAN AND THE OUTSIDERS #10
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki DEXTER SOY
Okładka TYLER KIRKHAM
variant cover CHRIS BURNHAM
Kiedy Batman zwerbował Black Lightning, aby dołączył do Outsiders, ostrzegł go przed mrocznym światem, do którego wkracza. Black Lightning wzruszył ramionami, ale teraz, gdy Ra’s al Ghul ruszył za nim, ogarnęła go ciemność, o której ostrzegał Batman. Czy Outsiders będą w stanie go od niego uwolnić?

W sprzedaży od 12 lutego $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

BATMAN/SUPERMAN #7
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka NICK DERINGTON
card stock variant cover ANDY KUBERT
W następstwie „The Infected” Batman i Superman opracowują nowe środki, aby zapobiec ukrytym i niebezpiecznym spiskom z udziałem złoczyńców w przyszłości. Używając nowej technologii do śledzenia złoczyńców w całym wszechświecie DC, Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Generał Zod wrócił na Ziemię – a jego nowym celem jest … Ra’s al Ghul! Jaki jest plan Zoda i co ma wspólnego ze zniszczonym miastem w butelce Kior? Dowiedz się w pierwszym rozdziale dwuczęściowej historii z udziałem rysownika Nicka Deringtona!

W sprzedaży od 26 lutego $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

CATWOMAN #20
Scenariusz JOËLLE JONES
Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka JOËLLE JONES
variant cover IAN MacDONALD

W sprzedaży od 12 lutego $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

DETECTIVE COMICS #1020
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka BRAD WALKER i ANDREW HENNESSY
card stock variant cover LEE BERMEJO
W miarę jak Gotham City powstaje z popiołów z „City of Bane”, niektóre znajome twarze powróciły, aby zatrzymać Gotham City dokładnie tam, gdzie chcą: Two-Face powrócił. Ale tym razem zwerbował kilka podobnie myślących osób, które pomogą mu w jego sprawie. Z elitarną drużyną sił specjalnych podzielonej osobowości u boku, Two-Face i Batman walczą w ostatecznej bitwie, gdy przybywa nowy sojusznik, aby pomóc Mrocznemu Rycerzowi… Harvey Dent ?!
W sprzedaży od 26 lutego $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

GOTHAM CITY MONSTERS #6
Scenariusz STEVE ORLANDO
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Okładka HOWARD PORTER
Tutaj wszystko się kończy! Melmoth chce zniszczyć świat, zanim ktokolwiek położy na nim swoje złe łapska, ale lepiej uważaj – potwory nie są gotowe na śmierć ich planety. Może nie traktuje ich najlepiej, ale to dom! Szczególnie Frankenstein ma duży powód by powstrzymać Melmotha. Jeśli uda mu się raz na zawsze pokonać tego diabelskiego geniusza, oznacza to, że uwolni się od przekleństwa wspólnej krwi.
W sprzedaży od 12 lutego $3.99 US | 6 OF 6 | 32 PAGES FC | DC

HARLEY QUINN #70
Scenariusz SAM HUMPHRIES
Rysunki SAMI BASRI
Okładka GUILLEM MARCH
variant cover FRANK CHO
W sprzedaży od 5 lutego $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

HARLEY QUINN AND POISON IVY #6
Scenariusz JODY HOUSER
Rysunki ADRIANA MELO i MARK MORALES
Okładka MIKEL JANÍN
HARLEY QUINN card stock variant cover MARK BROOKS
POISON IVY card stock variant cover MARK BROOKS
To koniec drogi naszych syren w Gotham City … a ujawnienie szokującej tajemnicy Poison Ivy rozbudzi cię do głębi! Czy Harley Quinn będzie mogła poświęcić się, aby zostać bohaterką, którą tak bardzo chce być? A może stare nawyki wezmą górę i na zawsze zakończą przyjaźń Harley i Ivy?
W sprzedaży od 12 lutego $3.99 US | 6 OF 6 | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVERS $4.99 US FC | DC

JOKER/HARLEY: CRIMINAL SANITY #3
Scenariusz KAMI GARCIA
Rysunki MICO SUAYAN i MIKE MAYHEW
Okładka FRANCESCO MATTINA
variant cover MICO SUAYAN
Harley Quinn podąża za dowodami i prowadzi ją to do niebezpiecznego wniosku: może znać prawdziwą tożsamość seryjnego zabójcy, na którego poluje. Ale gdy Harley zagłębia się w przeszłość Jokera, ten obserwuje ją … i pozostawia ślad ciał. Gotham nigdy bardziej nie potrzebowało bohatera!
PRESTIGE PLUS RESOLICIT | W sprzedaży od 5 lutego $5.99 US | 3 OF 9 | 32 PAGES APPROX. 8.5” x 10.875” B&W AND FC | DC BLACK LABEL AGES 17+ BIMONTHLY

JOKER: KILLER SMILE #3
Scenariusz JEFF LEMIRE
Rysunki i okładka ANDREA SORRENTINO
variant cover KAARE ANDREWS
Wszystko, co wiedział dr Ben Arnell, nie zgadza się. Do kogo może się zwrócić? Joker czeka z otwartymi ramionami… i wszystko, czego potrzebuje od Bena, to otwarte drzwi celi! Niewiarygodny thriller psychologiczny twórców Gideon Falls osiąga stan wielkiego podekscytowania i zbliża się do decydującego finału… a może?
PRESTIGE PLUS W sprzedaży od 19 lutego $5.99 US | 3 OF 3 | 32 PAGES APPROX. 8.5” x 10.875” FC | DC BLACK LABEL AGES 17+ BIMONTHLY

NIGHTWING #69
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RONAN CLIQUET
Okładka TRAVIS MOORE
variant cover ALAN QUAH
Po wydarzeniach z październikowego Nightwing Annual 2, Ric Grayson przybliża się do prawdy o tym, co mu się przydarzyło. Talon został pokonany, ale jego ingerencja spowodowała, że Ric znalazł się na tropie innych członków Court of Owls. Czy od początku korzystali z jego zranionego stanu? A co to oznacza dla życia, które według niego stracił?
W sprzedaży od 19 lutego $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
9
0
godzin
1
2
minut
3
1
sekund
0
6
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5