Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Z okazji Warner Bros. udostępniło kolejną porcję plakatów z “Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”, prezentujące główne bohaterki i ich przeciwników.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

“Birds of Prey” wejdzie na ekrany kin 7 lutego 2020 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Casandra Cain widzę ją już jako Batgirl 😀
tak jak niskiego, chudego, latynosa Tony Revori jako Agenta Venoma w Disney MCU
Murzyńska Black Canary już był murzyn Roland w ekranizacji Mrocznej Wierzy, feministyczny Terminator Dark Fate i skończyło się porażką
Do tego zniewieściali faceci jako przeciwnicy a raczej mięso armatnie
Słabizna podobnie zapowiada się Disney MCU Black Widow

Znaczy problem nie wydaje się leżeć w kolorach skóry czy płci konkretnych postaci ale chyba raczej w braku czerpania z komiksowych wzorców. Inspiracji i fascynacji postaciami którymi chcemy w świecie operować. Dla mnie liczy się jednak by te postaci trzymały się klimatu którego się nie trzymają. Gdyby Sionis był czarnoskórzy ale zachowywał się jak Czarna Maska to gdzie jest problem? Problem nie leży ani w żeńskiej obsadzie ani w kolorach skóry ale w podejściu wybebeszający oryginały jednocześnie nie dając ciekawego zamiennika.

Olewanie książek, komiksów przy ekranizacjach wyskakiwanie z poprawnością polityczną takie to żałosne
Kontynuowanie stylu S. Squad gdzie HQ, Joker to jakaś pomyłka,
Croc jest mały gdy w komiksach, grach Arkham to wielki mięśniak …
to nie jest uniwersum DC / Batmana tylko kiepska parodia

Podobnie jest z Disney Marvel zgwałcony Flash Thompson, białym Mandarynem, głupim Hammerem, Struckerem, Starkiem w IM3, AoU …

ale skoro elity usa w rtm Hollywood są umoczone w zboczenia, pedofilię związki z J. Epstinem i maja na nich haki 🙂

1. Mandaryn nie był biały, Ben Kingsley jest przynajmniej w połowie Hindusem. To raz, dwa – to nie był nawet Mandaryn. Prawdziwy Mandaryn zadebiutuje w “Shang Chi i Legendzie 10 Pierścieni” i zostanie sportretowany przez chińskiego aktora.
2. Aktor grający Killer Croca mierzy 1,88 m. To według Ciebie mało? Co prawda jego koloru skóry jeszcze się nie uczepiłeś, ale czuję, że byłbyś do tego zdolny, więc od razu odpowiem – Waylon Jones, pomijając jego mutację, był w oryginale ciemnoskóry.
3. Marvel zgwałcił według Ciebie Flasha? To cały czas ta sama postać, tylko unowocześniona. W dobie szkolnych strzelanin fizyczne znęcanie się jednego ucznia nad drugim, i to w dodatku ucznia prywatnej szkoły, spotkałoby się z surowym odzewem grona pedagogicznego. Flash znęca się psychicznie, ot i cała różnica. Kolor skóry nie ma znaczenia w przypadku tej postaci. Nigdy nie zasugerowano, że w MCU zostanie Agentem Venomem. Poza tym, Flash z okresu Agenta Venoma jest znacznie starszy od Flasha-licealisty.
4. Wróć do materiału źródłowego. Justin Hammer niezależnie od medium jest zafiksowanym na swoim punkcie idiotą, zazdroszczącym Starkowi sukcesu.
5. Teraz mi powiedz, gdzie Disney w MCU promuje epsteinowską pedofilię. Nie tylko w MCU, w filmach DC – gdziekolwiek. Tylko bez urojeń prawakoidalnych, bo na nie wybrałeś chyba niewłaściwą stronę.

Ciężko się nie zgodzić bardzo ładny komentarz.

1. Ben gra tego idiotę Trevora czy jak mu tam Guy wrzeszczy że to on jest Mandaryn
Z tym Shangiem Chi i Mandarynem to takie żałosne robienie łaski
Mandaryn chiński miał być w IM3 nie było tylko jakiś białas wrzeszczący jestem Mandaryn
więc mogą mnie w d…. pocałować
2. Ben Afleck ma 192 więc Croc powinien mieć 2 metry i tyle ma w grach Arkham.
3. Flash Thompson w SM TAS też nie był Agentem Venomem a był wysokim sportowcem do tego białym
Olewam takie unowocześnianie które niszczy postacie tylko dla tego że takie są rozkazy ludzi z elit umaczanych w LGBT, pedofilię …

już za:
dni
3
7
5
godzin
0
0
minut
1
8
sekund
1
0
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5