Film “Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn”, znany również pod tytułem “Harley Quinn: Birds of Prey” pozostaje rozczarowaniem box office, mimo, że spadek podczas drugiego weekendu nie był drastyczny.

W USA film spadł na drugie miejsce zebrawszy $17,1 mln (spadek o 48%). Pierwsze miejsce przewyższając prognozy zajął “Sonic. Szybki jak błyskawica” ($57 mln). W poniedziałek amerykanie obchodzą Dzień Prezydenta i do tego czasu na koncie filmu Cathy Yan powinno znaleźć się łącznie 61.7 mln dolarów.

Poza USA film wyświetlany jest w 78 krajach i nigdzie nie okazał się wielkim przebojem. Po spadku w wysokości 46% zebrał 23 mln dolarów, co przekłada się na $83.6 mln. Produkcja z Harley Quinn zaliczyła najmniejsze spadki w Niemczech (-19%), Francji (-29%) i Australii (-30%) oraz Wielkiej Brytanii (35%).

Najwyższe wpływy poza USA zostały osiągnięte w Meksyku ($7,9 mln), Wielkiej Brytanii ($7,6 mln), Rosji ($6,1 mln), Australii ($5 mln) i Francji ($5 mln). Przed “Ptakami Nocy” pozostałą już tylko premiera w Japonii, 20 marca.

Globalne wpływy “Birds of Prey” wynoszą obecnie $142.9 mln, a z szacunkowymi wpływami ze świątecznego poniedziałku w USA $145,3 mln.

Źródło: Deadline (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
8
7
godzin
1
4
minut
5
0
sekund
5
4
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5