Fani Batmana, którzy posiadają repliki Batmobila powinni pamiętać o przepisach ruchu drogowego. Rosyjski fan boleśnie przekonał się, że prawo dotyczy też Batmana, kiedy w Moskwie jego replika Batmobila z “Batman v Superman: Dawn of Justice” została odholowana przez policję.

Policja interweniowała, gdyż obawiała się, że pojazd nie jest zgodny z przepisami bezpieczeństwa drogowego. Jak się okazało pojazd nie był zarejestrowany ani nie został dopuszczony do ruchu. Po inspekcji policja stwierdziła, że ​​jest mało prawdopodobne, aby samochód został uznany za bezpieczny do poruszania się po drogach publicznych.


32-letni właściciel z Moskwy musi liczyć z postawieniem trzech zarzutów dotyczących braku dokumentacji pojazdu, jego domniemaną nadmierną masą lub rozmiarem, a także jego nieregularnymi cechami, które nie są dozwolone dla pojazdów poruczających się po drogach.

Podobny samochód został niedawno sprzedany na rosyjskiej stronie internetowej poświęconej handlowi samochodami Auto.ru. „Batmobile 2018 I” został rzekomo zaimportowany z USA do Rosji w 2018 r., gdzie później dodano dodatkowe funkcje, w tym elektronikę. Rosyjski serwis informacyjny RBCRBC podał, że cena wywoławcza samochodu pod koniec 2019 roku wynosiła 55 milionów rubli (840 000 dolarów).

Źródło: BBC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 Responses to Nie parkujcie Batmobila w Moskwie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
8
7
godzin
1
4
minut
4
1
sekund
4
8
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5