Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Fani Batmana, którzy posiadają repliki Batmobila powinni pamiętać o przepisach ruchu drogowego. Rosyjski fan boleśnie przekonał się, że prawo dotyczy też Batmana, kiedy w Moskwie jego replika Batmobila z “Batman v Superman: Dawn of Justice” została odholowana przez policję.

Policja interweniowała, gdyż obawiała się, że pojazd nie jest zgodny z przepisami bezpieczeństwa drogowego. Jak się okazało pojazd nie był zarejestrowany ani nie został dopuszczony do ruchu. Po inspekcji policja stwierdziła, że ​​jest mało prawdopodobne, aby samochód został uznany za bezpieczny do poruszania się po drogach publicznych.


32-letni właściciel z Moskwy musi liczyć z postawieniem trzech zarzutów dotyczących braku dokumentacji pojazdu, jego domniemaną nadmierną masą lub rozmiarem, a także jego nieregularnymi cechami, które nie są dozwolone dla pojazdów poruczających się po drogach.

Podobny samochód został niedawno sprzedany na rosyjskiej stronie internetowej poświęconej handlowi samochodami Auto.ru. „Batmobile 2018 I” został rzekomo zaimportowany z USA do Rosji w 2018 r., gdzie później dodano dodatkowe funkcje, w tym elektronikę. Rosyjski serwis informacyjny RBCRBC podał, że cena wywoławcza samochodu pod koniec 2019 roku wynosiła 55 milionów rubli (840 000 dolarów).

Źródło: BBC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oni aż 3 autami przyjechali po jeden batmobile 😀

Putin pewnie był zazdrosny że on nie ma takiej bryki, i mu ją zabrali 😀

już za:
dni
3
7
5
godzin
0
1
minut
1
0
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5