W USA z powodu pandemii koronawirusa Diamond Comic Distributors, największy dystrybutor komiksów na rynku bezpośrednim, odpowiedzialny za wysyłkę publikacji od wydawców takich jak Marvel, DC, Image, Dark Horse, Dynamite, BOOM! Studios i wielu innych, wstrzymuje dostawy wszystkich nowych komiksów, które miały trafić do sprzedaży w dniu 1 kwietnia lub później.

Na chwilę obecną Diamond Comic udało się opracować procedury wraz z zespołami w centrum dystrybucji w Olive Branch, MS, aby bezpiecznie kontynuować realizację bezpośrednich zamówień do sprzedawców detalicznych, którzy są w stanie otrzymać nowy produkt i potrzebują go dla swoich klientów.

Wstrzymanie dostaw dotyczy też działalności Diamond UK, jednak tu ograniczenia dotkną komiksów, które miały trafić do sprzedaży w dniu 25 marca lub później.

Więcej szczegółów podano w oficjalnym oświadczeniu z którym można zapoznać się pod tym adresem.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekaw jestem jak to się odbije na mvm i atomach? Ktoś tu jeszcze kupuje komiksy czy już tylko filmy?

Tylko filmy

No nie ma co się zgrywać. Użytkownicy tej strony już dawno porzucili zainteresowanie komiksami. Nie że coś do tego mam, bo koniec końców to nie moja sprawa, ale trochę to deprymuje jak się wchodzi na forum z chęcią porozmawiania o czym innym niż TM-Semic albo niektórych egmontach, a tam cisza w eterze.

już za:
dni
4
9
0
godzin
1
4
minut
3
1
sekund
3
1
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5