Próbkę kompozycji Michael Giacchino stworzonej na potrzeby “The Batman” mieliśmy okazję usłyszeć w oficjalnym materiale video prezentującym kostium Batmana. W rozmowie z serwisem Collider, kompozytor opowiedział jak podchodzi do tego nowego wyzwania.

Czułam całkowitą swobodę w tworzenia wszystkiego, co chcę. Matt zawsze był zgodny, że to nasz Batman, nasza wizja. W taki sam sposób, w jaki zawsze uwielbiałem, że w komiksach i powieściach graficznych z Batmanem, każdy z tych artystów i twórców, robi to, na co ma ochotę. To ich wersja Batmana.

Uwielbiam gdy widzę powieść graficzną z Batmanem w XIX wieku. Dla mnie to jest fajne. Uwielbiam to. Nie jestem typem osoby, która mówi, że Batman zawsze musi być taki. Jak to, dlaczego? Może być taki jak chce tego twórca i tak przez lata robiono wiele razy. Podoba mi się pomysł wzięcia czegoś i po prostu zrobienia z tego własnej wersji.

Giacchino odniósł się także do castingu Roberta Pattinsona:
Robert Pattinson jest po prostu fantastycznym aktorem i cieszę się, że go zobaczę tej roli. Wydaje mi się, że jest to szalony i zarazem świetny wybór do roli Batmana i widzowie zdadzą sobie sprawę, jak tylko go zobaczą!

Źródło: Collider

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
4
5
godzin
0
0
minut
3
4
sekund
1
0
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5