Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Z jednej strony Warner Bros. udostępnił w wysokiej jakości kilka zdjęć z “Wonder Woman 1984”, ale pod znakiem zapytania stoi czerwcowa premiera filmu, chociaż i tu pojawiają się sprzeczne doniesienia.

Według doniesień The Wrap, ze względu na fakt, że nie wiadomo jak długo kina w USA pozostaną zamknięte, Warner Bros. nie ma pewności na kiedy ewentualnie przesunąć premierę filmu. Taka sytuacja powoduje, że pod uwagę rozważane jest pominięcie dystrybucji w kinach i udostępnienie filmu w serwisach VOD. Studio nie jest jednak zwolennikiem takiego rozwiązania, tak samo jak reżyserka Patty Jenkins i producent Charles Roven, którzy preferowaliby przesunięcie premiery na sierpień.

Na chwilę obecną żadnych decyzji co do zamiany daty premiery “Wonder Woman 1984” z 5 czerwca nie podjęto.

Biorąc pod uwagę sukces poprzedniego filmu, studio liczy, że kontynuacja go powtórzy, a dystrybucja cyfrowa nie przyniesie takich zysków.

Według analityków film, który w kinach uzyska wpływy w wysokości miliarda dolarów, może osiągnąć zysk w wysokości $375 mln. Przy takich liczbach film na VOD musiałoby kupić 16-21 milionów osób, przy cenie w wysokości $30-$40.

Do tej pory przy usłudze PPV najbardziej dochodowa w historii USA była walka bokserska Mayweather-Pacquaio, do której dostęp zdecydowało się wykupić 4.4 milionów osób, co przyniosło wpływy w wysokości $400 mln, ale cena za dostęp do usługi wynosił 90 dolarów. Trudno sobie wyobrazić widzów, którzy płacą co miesiąc 30–40 dolarów za nowy film, więc VOD nie zbliżyłoby się nawet do przychodów z walki.

Natomiast według informacji IndieWire i ComicBook.com kinowa premiera “Wonder Woman 1984” jest niezagrożona i cały czas aktualna jest czerwcowa data, ale to może się zmienić.

Źródła: Batman-News.com, The Wrap, ComicBook.com, IndieWire

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
5
godzin
0
1
minut
4
0
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5