W finale 1. sezonu widzowie w końcu mieli okazję zobaczyć Bruce’a Wayne’a w którego wcielił się Warren Christie (“Alpha”). W rozmowie z EW, showrunnerka Caroline Dries wyjaśnia jak przebiegał proces castingu.

“Ma idealną szczękę. [Śmiech] Nie, jest po prostu tak dobrym aktorem, i kiedy zobaczyłem, że jest dostępny, pomyślałem: ‘Tak, Warren Christie, proszę!’ Zadzwoniłam więc do niego i powiedziałem, co się stanie, i powiedziałem: ‘Proszę, proszę, proszę, zgódź się.’ Podobał mu się ten pomysł, ponieważ jest fanem Batmana, ma dziecko i pomyślał, że fajnie byłoby mu powiedzieć, że gra Bruce’a Wayne’a. I po prostu świetnie się złożyło.”

SPOILER!


POKAŻ SPOILER

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oby nigdy Batman nie pojawił się w tym serialu. Od tych seriali Supergirl i Batwoman śmierdzi przesadnym feminizmem na kilometr – przykład: Superman dostaje bęcki od Supergirl. Nie jestem szowinistą, ale bez przesady to już jest skrajność, a jak każdy dobrze wie skrajności nie są czymś dobrym.

już za:
dni
4
9
3
godzin
1
0
minut
4
3
sekund
0
6
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5