Robert Pattinson, w kwietniu udzielił wywiadu magazynowi GQ, w którym powiedział m.im. dlaczego zdecydował się przyjąć rolę Mrocznego Rycerza w “The Batman”.

Myślę, że czasami wady – o których zdecydowanie myślałem – wydają się być jak zalety. Podoba mi się to, że nie tylko istnieją bardzo, bardzo, dobrze zrobione wersje tej postaci, która wydaje się dość mocno zdefiniowana, ale myślałem, że istnieje wiele określonych sposób na zagranie tej postaci. Któregoś dnia oglądałem materiał o tworzeniu filmu “Batman & Robin”. I nawet wtedy George Clooney mówił, że martwił się faktem, że zostało to już w pewnym sensie zrobione, że duży obszar, który powinieneś objąć postacią, został już pokryty. A to było w 1996, 1997?


A potem jest Christian Bale i Ben Affleck. A potem pomyślałem, że fajnie jest, gdy coraz więcej obszaru jest już zajętego. Gdzie jest różnica? Widziałeś pewnego rodzaju lżejszą wersję, widziałeś rodzaj zmęczonej wersji, rodzaj bardziej zwierzęcej wersji. I łamigłówka staje się całkiem satysfakcjonująca, gdy pomyślę: gdzie jest moje otwarcie? A także, czy mam w sobie coś, co sprawdziłoby się, gdybym mógł to zrobić? Poza tym jest to część dziedzictwa, prawda? Lubię to. W życiu jest tak mało rzeczy, o które ludzie z pasją dbają o to, zanim to się stanie. Możesz niemal poczuć to odreagowanie oczekiwania, więc trochę cię to pobudza. Różni się od tego, kiedy grasz rolę i istnieje możliwość, że nikt jej nawet nie zobaczy. Prawda? Pod pewnymi względami nie wiem… To sprawia, że jesteś trochę ostrzejszy. [śmiech]

Źródło: GQ

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Marzeniem wielu osób jest zagranie Batman’a. Nie jest on pierwszy i nie jest ostatni. A w kwestii wprowadzania pierwiastka oryginalności. To każdy aktor stara się stworzyć swojego Batman’a. Ale jednemu się to udaje a drugiemu nie. Czy Batman Robert’a Pattinson’a będzie oryginalny i pozostanie na długo w wyobraźni fanów Batman’a? Miejmy nadzieję, że tak.

Nie stawiamy apostrofu przy odmianie nazw / nazwisk, jeśli te nie kończą się na literę “e”. Zwyczajnie: Batmana, Roberta, Pattinsona.

😉

George Clooney nie jest dobrym aktorem, wszędzie gra identycznie z tymi samymi tikami i manierami. Czy to lekarz, czy batman, czy reklama kawy. Ciekawe co Pattison wniesie do tej postaci.

Robert Pattinson, jak się przyłoży do roli, naprawdę wleje w to serce, będzie oki super 🙂 Musi się zajebiście super przygotować ! Jako Bruce Wayne, super wygląda, i w masce Nietoperza też super się prezentuje! Film Zmierzch jest jego powiedzmy kartą z czego został zapamiętany, myślę że nie, że to będzie THE BATMAN … !!!!! trzymie kciuki !

już za:
dni
4
9
2
godzin
1
1
minut
3
7
sekund
2
5
Kalendarium
Galeria
elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002 the-suicide-squad-empire_001
Komiksowe Top 5