W rozmowie z Recode Media prezes WarnerMedia i szef HBO Max Bob Greenblatt zdradził kilka informacji związanych z wyzwaniem jakim jest wypuszczenie “Zack Snyder’s Justice League”. Zasugerował również, że koszt dokończenia filmu może być wyższy niż podawana w mediach kwota w wysokości 20-30 mln dolarów.

„To były miesiące dyskusji z Zackiem i producentami, aby dowiedzieć się, jak to zrobić”, powiedział Greenblatt. „Ponieważ nie jest to takie proste, jak wejście do skarbca i sięgnięcia po Snyder Cut, który tam czeka. Ten nie istnieje. Zack faktycznie go buduje, to złożony proces, w tym… nowe efekty specjalne. To radykalne przemyślenie tego filmu, co jest skomplikowane i niezwykle drogie”.

Greenblatt nie zdradził jaki będzie dokładny koszt dokończenia filmu, ale kiedy został zapytany o podawaną w mediach kwotę w wysokości 20-30 mln dolarów, odpowiedział, “Powiem tylko, że chciałbym, aby to było tylko 30 milionów dolarów i na tym poprzestańmy.”

„To ogromne przedsięwzięcie. Musieliśmy iść do związków i wyjaśnić im, co robimy. ‘Czy Snyder Cut to nowy film, czy może jest to ponowny montaż?’ Istnieje ogrom złożonych spraw, o których [przeciętny] fan nie wie.”

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oby tylko skorygowali efekty “niespecjalne” twarzy Supermana lub ponownie nakręcili te sceny przy udziale H. Cavilla.

Skorygowali? Przecież “wąsaty” Superman to już dokrętki Whedona. Snyder wykorzysta oryginalnie nagrane sceny bez wąsa.

Nie sądziłem, że J. Whedon aż tak mocno ingerował w oryginalny materiał i do tego stopnia, że zniekształcono mimikę twarzy Supermana poprzez CGI. Istnieje zatem nadzieja, że sprofanowany JL ma szanse ukazać się w innym świetle i pokazać swoje “pierwotne”oblicze.

Nie sądziłeś? Przecież trąbiono o tym na długo przed premierą filmu i śmiano się z tego miesiącami po premierze. 😛

już za:
dni
4
9
2
godzin
0
1
minut
2
8
sekund
2
8
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5