W rozmowie z Recode Media prezes WarnerMedia i szef HBO Max Bob Greenblatt zdradził kilka informacji związanych z wyzwaniem jakim jest wypuszczenie “Zack Snyder’s Justice League”. Zasugerował również, że koszt dokończenia filmu może być wyższy niż podawana w mediach kwota w wysokości 20-30 mln dolarów.

„To były miesiące dyskusji z Zackiem i producentami, aby dowiedzieć się, jak to zrobić”, powiedział Greenblatt. „Ponieważ nie jest to takie proste, jak wejście do skarbca i sięgnięcia po Snyder Cut, który tam czeka. Ten nie istnieje. Zack faktycznie go buduje, to złożony proces, w tym… nowe efekty specjalne. To radykalne przemyślenie tego filmu, co jest skomplikowane i niezwykle drogie”.

Greenblatt nie zdradził jaki będzie dokładny koszt dokończenia filmu, ale kiedy został zapytany o podawaną w mediach kwotę w wysokości 20-30 mln dolarów, odpowiedział, “Powiem tylko, że chciałbym, aby to było tylko 30 milionów dolarów i na tym poprzestańmy.”

„To ogromne przedsięwzięcie. Musieliśmy iść do związków i wyjaśnić im, co robimy. ‘Czy Snyder Cut to nowy film, czy może jest to ponowny montaż?’ Istnieje ogrom złożonych spraw, o których [przeciętny] fan nie wie.”

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Responses to Dokończenie “Zack Snyder’s Justice League” może kosztować więcej niż zakładano

 • Bratecki pisze:

  Oby tylko skorygowali efekty “niespecjalne” twarzy Supermana lub ponownie nakręcili te sceny przy udziale H. Cavilla.

  • Q pisze:

   Raczej nie będą wykorzystywać materiału nakręconego przez Jossa Whedona i też nie będzie nowych dokrętek, mają dość materiału nakręconego podczas pierwotnego okresu zdjęciowego.

  • MatiZ815 pisze:

   Skorygowali? Przecież “wąsaty” Superman to już dokrętki Whedona. Snyder wykorzysta oryginalnie nagrane sceny bez wąsa.

 • Bratecki pisze:

  Nie sądziłem, że J. Whedon aż tak mocno ingerował w oryginalny materiał i do tego stopnia, że zniekształcono mimikę twarzy Supermana poprzez CGI. Istnieje zatem nadzieja, że sprofanowany JL ma szanse ukazać się w innym świetle i pokazać swoje “pierwotne”oblicze.

  • Juby pisze:

   Nie sądziłeś? Przecież trąbiono o tym na długo przed premierą filmu i śmiano się z tego miesiącami po premierze. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
4
4
godzin
2
2
minut
3
5
sekund
0
5
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5