W rozmowie GMA News, Colin Farrell, który w “The Batman” wcieli się Oswalda Cobbeplota aka Pingwina zdradził, czego fani mogą się spodziewać. Jak się okazuje nie będzie to duża rola, co nie jest zaskakujące, gdyż w filmie pojawią się jeszcze tacy słynni złoczyńcy jak Riddler, Catwoman, czy Carmine Falcone.

“To wszystko jest ekscytujące. Być częścią tego wszechświata i jest kilka słów są częścią mojego wewnętrznego słownika: Gotham City, Pingwin , Joker, Batman, Bruce Wayne, Harvey Dent, wszystkie te rzeczy.”

“Batman Tima Burtona był w pewnym sensie moim. Oglądałem dorastając serial telewizyjny z Adamem Westem. Więc jako dziecko Batman pochłonął mnie, nie w formie komiksów, ale serialu, który oglądałem żarliwie, gdy byłem dzieckiem. A potem, jako nastolatek, zobaczyłem wersję Burtona i pokochałem ją.”

“I oczywiście byłem wielkim fanem tego, co Chris Nolan zrobił z tym światem i tego, jak przywrócił go do życia, nadając mu bezpośredniość i współczesne znaczenie. Więc bycie częścią, tego folkloru, tej mitologii, jest naprawdę czymś wyjątkowym.”

“Dopiero zacząłem i nie mogę się doczekać powrotu. Tworzenie postaci, estetyki, było zabawne i naprawdę jestem bardzo podekscytowany powrotem i odkrywaniem tego. I nie mam tak wiele do zrobienia. Mam pewną ilość scen w filmie. W żadnym wypadku jeszcze nie skończyłem. Ale jest kilka smakowitych scen z moim udziałem i nie mogę się doczekać powrotu. Tak, całkowicie czuję, że to coś, czego wcześniej nie miałem okazji zbadać. Wydaje się to być oryginalnie i zabawne. Ale jestem dopiero na początku tej podróży, więc nie mogę się doczekać, aby wrócić i naprawdę się w to wciągnąć.”

Źródło: GMA News

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
6
5
godzin
0
6
minut
1
0
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5