Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Trochę spóźniono informacja, ale tych co jeszcze nie wiedzieli informujemy, że na Netflixie dostępny jest 5. i zarazem ostatni sezon serialu “Gotham” liczący 12 odcinków. Na platformie obejrzeć można także wcześniejsze sezony.

Ostatni sezon serialu przedstawia ostateczny upadek miasta Gotham. Bohaterowie i złoczyńcy walczą o przetrwanie, a Bruce Wayne zbliża się do wypełnienia przeznaczenia.

1. Rok zerowy
Starzy wrogowie roszczą sobie prawa do ogarniętego chaosem Gotham. Gordon i Bruce próbują bronić miasta, a Selina staje przed niepewną przyszłością.

2. Intruzi
Bruce poszukuje „wiedźmy”, a Gordon z Bullockiem podążają za tropem do fabryki pełnej zaginionych dzieci. Gdzie indziej Nygma walczy z demonami.

3. Nasz bohater, Pingwin
Istnieje schronienie dla uchodźców z Gotham — dopóki Pingwin nie przybywa po swoich ludzi. Zdeterminowana Selina prosi Bruce’a o pomoc w szukaniu Jeremiaha.

4. Zgliszcza
Po zamachu bombowym Pingwin oferuje Gordonowi pomoc, a Lucius i Nygma idą na układ. Tymczasem Selina zawęża poszukiwania.

5. Pena Dura
Siły specjalne zjeżdżają do Gotham, by zaprowadzić porządek. Poszukiwania odpowiedzi doprowadzają Nygmę do Pingwina — i do ponownego spotkania z Hugo Strange’em.

6. 13 szwów
Gdy Gordon zbiera zespół, aby odbić Gotham, na wojnie o miasto zawiązują się niespodziewane sojusze. Przebiegły nowy złoczyńca narusza spokój Pingwina i Seliny.

7. Ace Chemicals
Gordon walczy z czasem, starając się ujawnić kryminalistów, którzy zagrażają zjednoczeniu Gotham. Znajomy złoczyńca powraca z pomocą Szalonego Kapelusznika.

8. Nic zaskakującego
Zmiennokształtny złoczyńca napadający na policjantów łączy Bullocka z duchami z jego przeszłości. Bruce i Alfred przemierzają miejskie kanały.

9. Proces Jima Gordona
Postrzelony Gordon pogrąża się w malignie, gdzie zostaje osądzony za swoje porażki. W teraźniejszości Ivy powraca i obiera sobie za cel Bruce’a.

10. Jestem Bane
Bruce i Gordon stają twarzą w twarz z Eduardem, który przeszedł ogromną przemianę. Ciężarna Barbara zwraca się o pomoc do Lee.

11. Co zrobili?
Bane i Nyssa umacniają swoje panowanie w mieście, a Gordon zwraca się do byłych wrogów o pomoc, aby je ocalić. Poważna decyzja zwraca Bruce’a ku jego przeznaczeniu.

12. Początek…
Dziesięć lat po opuszczeniu Gotham Bruce powraca do miasta na otwarcie nowego wieżowca Wayne’a i odkrywa, że mroczne miasto potrzebuje swojego rycerza.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
6
9
godzin
0
7
minut
0
6
sekund
2
1
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5