Trochę spóźniono informacja, ale tych co jeszcze nie wiedzieli informujemy, że na Netflixie dostępny jest 5. i zarazem ostatni sezon serialu “Gotham” liczący 12 odcinków. Na platformie obejrzeć można także wcześniejsze sezony.

Ostatni sezon serialu przedstawia ostateczny upadek miasta Gotham. Bohaterowie i złoczyńcy walczą o przetrwanie, a Bruce Wayne zbliża się do wypełnienia przeznaczenia.

1. Rok zerowy
Starzy wrogowie roszczą sobie prawa do ogarniętego chaosem Gotham. Gordon i Bruce próbują bronić miasta, a Selina staje przed niepewną przyszłością.

2. Intruzi
Bruce poszukuje „wiedźmy”, a Gordon z Bullockiem podążają za tropem do fabryki pełnej zaginionych dzieci. Gdzie indziej Nygma walczy z demonami.

3. Nasz bohater, Pingwin
Istnieje schronienie dla uchodźców z Gotham — dopóki Pingwin nie przybywa po swoich ludzi. Zdeterminowana Selina prosi Bruce’a o pomoc w szukaniu Jeremiaha.

4. Zgliszcza
Po zamachu bombowym Pingwin oferuje Gordonowi pomoc, a Lucius i Nygma idą na układ. Tymczasem Selina zawęża poszukiwania.

5. Pena Dura
Siły specjalne zjeżdżają do Gotham, by zaprowadzić porządek. Poszukiwania odpowiedzi doprowadzają Nygmę do Pingwina — i do ponownego spotkania z Hugo Strange’em.

6. 13 szwów
Gdy Gordon zbiera zespół, aby odbić Gotham, na wojnie o miasto zawiązują się niespodziewane sojusze. Przebiegły nowy złoczyńca narusza spokój Pingwina i Seliny.

7. Ace Chemicals
Gordon walczy z czasem, starając się ujawnić kryminalistów, którzy zagrażają zjednoczeniu Gotham. Znajomy złoczyńca powraca z pomocą Szalonego Kapelusznika.

8. Nic zaskakującego
Zmiennokształtny złoczyńca napadający na policjantów łączy Bullocka z duchami z jego przeszłości. Bruce i Alfred przemierzają miejskie kanały.

9. Proces Jima Gordona
Postrzelony Gordon pogrąża się w malignie, gdzie zostaje osądzony za swoje porażki. W teraźniejszości Ivy powraca i obiera sobie za cel Bruce’a.

10. Jestem Bane
Bruce i Gordon stają twarzą w twarz z Eduardem, który przeszedł ogromną przemianę. Ciężarna Barbara zwraca się o pomoc do Lee.

11. Co zrobili?
Bane i Nyssa umacniają swoje panowanie w mieście, a Gordon zwraca się do byłych wrogów o pomoc, aby je ocalić. Poważna decyzja zwraca Bruce’a ku jego przeznaczeniu.

12. Początek…
Dziesięć lat po opuszczeniu Gotham Bruce powraca do miasta na otwarcie nowego wieżowca Wayne’a i odkrywa, że mroczne miasto potrzebuje swojego rycerza.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
8
godzin
1
6
minut
2
7
sekund
0
5

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
1
6
minut
2
7
sekund
0
5
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5