Cały czas czekamy na wznowienie prac na planie “The Batman”, ale podczas tej przerwy mamy okazję zapoznać się z wypowiedziami aktorów na temat filmu Matta Reevesa. W rozmowie z The Playlist o swojej roli Riddlera i scenariuszu, który go pozytywnie zaskoczył opowiedział Paul Dano.

“Byłem w trakcie zdjęć. Potem poleciałem do domu, aby zobaczyć moje dziecko, i nie mogłem wrócić [na plan, z powodu koronawirusa], co było naprawdę dziwne. Mimo wszystko czuję się z tym naprawdę dobrze. Myślę, że Matt Reeves to właściwy człowiek. Byłem naprawdę zaskoczony jego scenariuszem, który moim zdaniem jest naprawdę mocny. Mamy nadzieję, że wkrótce do niego wrócimy. Ale nie wiem kiedy to nastąpi.”

Na temat samej roli Dano nie mógł wiele zdradzić.

“Ze względów prawnych nie mogę nic powiedzieć o filmie. Ale w mojej i we wszystkich innych postaciach jest coś fajnego. Jest to rodzaj filmu, który zdecydowanie chcemy pokazać na dużym ekranie w wielkim stylu. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziemy rozwiązanie z obecnej sytuacji, i z ekscytacją czekać będziemy na filmu o Batmanie. Film będzie tego wart. Będzie naprawdę świetny!”

Źródło: The Playlist

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pozostaje liczyć ze pójdą w kierunku filmu Joker
Może na końcu nowego Batmana będą zamieszki które ogarną nie tylko Gotham 🙂

Ten film będzie zdecydowanie inny niż filmy wcześniejsze o Batmanie.

Paul Dano, może byś świetnym Panem zagadką ! ma coś w sobie dziwnego, w jego twarzy, jak się przyłoży, może być naprawdę super … ! Nie moge się doczekać tego filmu .. żeby był świetny !

już za:
dni
4
9
2
godzin
0
2
minut
5
8
sekund
0
5
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5