DC Comics ogłosiło, że długo wyczekiwana przez fanów miniseria “Batman: Three Jokers” trafi do sprzedaży 25 sierpnia. Wcześniej planowano jej start w czerwcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa plany wydawnictwa musiały ulec zmianie.

30 lat po tym, jak The Killing Joke zmienił komiks na zawsze, Batman: Three Jokers ponownie analizuje mit kim lub czym jest Joker i co stanowi sedno jego ciągłej walki z Batmanem. Najlepiej sprzedający się pisarz wg New York Timesa, Geoff Johns i zdobywca nagrody Eisnera, Jason Fabok, łączą siły, aby opowiedzieć ostateczną historię Batmana i Jokera!

Po latach oczekiwania ta epicka historia wreszcie się ukaże: dowiedz się, dlaczego jest trzech Jokerów i co to oznacza dla trwającej od dziesięcioleci bitwy między Mrocznym Rycerzem a Księciem Zbrodni. W tej potężnej, emocjonalnej historii Batman, Batgirl i Red Hood – wszystkie dawne ofiary Jokera – wspólnie pracują nad rozwiązaniem tajemnicy, niepodobną do jakiejkolwiek z którą wcześniej mieli do czynienia!

“Batman: Three Jokers” to limitowana 3-cześciowa miniseria (każdy numer po 48 stron) wydana powiększonym, charakterystycznym dla DC Black Label formacie.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
4
9
6
godzin
2
2
minut
1
2
sekund
3
0
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5