Zack Snyder od dłuższego czasu udostępniał różne zdjęcia ze swojej wersji “Justice League”, kilka osób miało też okazje obejrzeć tzw. Snyder Cut ale byli to głównie znajomi Zacka. Według nowych doniesień sytuacja uległa zmianie. Na początku lutego odbył się prywatne pokaz, w którym udział miały wziąć osoby decyzyjne z Warner Bros. i AT&T, tym samym szanse, że Snder Cut zostanie oficjalnie udostępnione wzrosły.

CinemaBlend zwraca uwagę, że 29 lutego w ramach nagrody z organizowanego przez siebie konkursu na plakat do Snyder Cut, pojawiła się możliwość obecności na planie podczas kręceniu dodatkowych scen do “Justice League”, których reżyser może potrzebować by w pełni ukończyć swoją wersję filmu. Przypuszcza się, że Zack mógł dostać zgodę na nakręcenie dodatkowego materiału. Obecnie jednak wszystko jest wstrzymane ze względu na pandemię koronawirusa.

Często spekuluje się, że w jakieś formie Snyder Cut mogłoby trafić na platformę HBO Max, ale do tego jeszcze droga daleka, nie mniej jednak sprawa nie wydaje się tak beznadziejna jak kilka miesięcy temu.

Źródła: CinemaBlend, Heroic Hollywood, ScreenRant

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

AJ! 😯 Q, popraw ten nagłowek. Coraz to jedno słowo 😀

I to jest świetna wiadomość, oby w końcu nie skończyło się na spekulacjach tylko padły jakieś konkrety.

No fajnie, tylko czy cos to zmieni? Bedzie niby 2 część? I jesli to wyjdzie lepsze od oryginału, to wb samo sie zaora. Ale ta wstawka o swirusie mediowym.sobie darujcie… wszedzie muszą a tym pisać?

A niech to dadzą, wreszcie będzie spokój. Choć sam nie wiem, czy mi się w ogóle chce to oglądać. 🙄

już za:
dni
3
6
4
godzin
1
3
minut
4
7
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
ditf_blucover eiycymbuyaabes4 ditf-opening-titles-joker-ras ditf-opening-titles-batman-batcycle ditf-batman-logo ditf-batman-batarangs
Komiksowe Top 5