Nie wiadomo, kiedy ekipa “The Batman” wznowi zdjęcia przerwane ze względu na pandemię koronawirusa, ale wiadomo, że kiedy to nastąpi filmowcy będą musieli przestrzegać nowych procedur sanitarnych. Do tej sprawy w rozmowie z Variety odniosła się Zoe Kravitz, która w filmie Matta Reevesa wciela się w Catwoman.

“Codziennie mam nadzieje, że obudzę się i dostanę e-maila lub telefon z informacją: ‘Jesteśmy gotowi do pracy’. Ze wszystkimi jestem w kontakcie i wszyscy są gotowi do pracy, kiedy będzie bezpiecznie. Ale, nie mamy pojęcia kiedy to nastąpi.”

Aktorka wspominała również, że założenie stroju Catwoman wymaga pomocy innych osób. Dlatego przerwa w pracy nad dużymi produkcjami przy których pracuje liczna ekipa może potrwać dłużej niż w przypadku mniejszych filmów.

“Ludzie dotykają twojej twarzy, dotykają twojego ciała przez cały dzień. Potrzebuję pomocy przy zakładaniu stroju Catwoman. Nie mogę tego zrobić sama. Prawdopodobnie byłam dotykana częściej niż przy jakiejkolwiek pracy, tylko z powodu stroju, walki i tym podobnych rzeczy.”

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

One Response to Zoe Kravitz o problemie dystansu społecznego podczas zakładania kostiumu Catwoman

  • Mr. ?? pisze:

    Jak dla mnie za niska ale liczę na nowego Batmana
    Na Marvela nie ma co liczyć zwłaszcza po New Warriors 2020, CM, FFH, Homecoming …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
9
0
godzin
1
7
minut
5
7
sekund
1
5
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5