Według doniesień GWW, najnowszym filmem animowanym z Batmanem będzie elseworldowa produkcja pt. “Batman: Soul of the Dragon”.

Film ma się skoncentrować na treningu sztuk walki Batmana, a wśród pozostałych bohaterów pojawić się mają Bronze Tiger, Lady Shiva, i Richard Dragon. Fabuła ma się skupić mistrzu sztuk walki, który jak się okazuje szkolił wszystkich bohaterów i zaginął przed wielu laty w tajemniczych okolicznościach. Kiedy przeklęta relikwia pojawia się ponownie, tajemnica zmarłego mistrza wychodzi na światło dzienne, a Batman i jego dawni koledzy z klasy walczą w ostatecznej próbie zabójczych sztuk walki, aby przejąć kontrolę nad tą niebezpieczną relikwią.

Przypuszcza się, że film może czerpać inspirację z serii komiksów “Richard Dragon: Kung-Fu Fighter” autorstwa Dennisa O’Neila, w której zadebiutowali Richard Dragon, Bronze Tiger i Lady Shiva.

Richard Dragon jest mistrzem sztuk walki, ale także złodziejem, który wykorzystuje swoje umiejętności w dobrych celach. Bronze Tiger jest czujnym antagonistą / antybohaterem, który powstrzymuje bossów przestępczych i narkotykowych w całym Gotham. Lady Shiva również jest mistrzynią sztuk walki, ale czasami także zabójczynią do wynajęcia. Zarówno Bronze Tiger, jak i Lady Shiva byli w przeszłości sprzymierzeńcami Batmana.

“Batman: Soul of the Dragon” miałby mieć premierę wiosną przyszłego roku.

Źródło:
The GWW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Często oglądam animacje związane z Batmanem. I są to dobre produkcje. Myślę, że z tą będzie podobnie.

już za:
dni
3
6
5
godzin
2
3
minut
4
1
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5