Kolejne doniesienia związane z ewentualnym powrotem Michaela Keatona do roli Batmana na potrzeby filmu “Flash” rozwiewają kilka wątpliwości.

Keaton miałby nie tylko powrócić jako stary Burce Wayne, ale też jako Batmana, czyli przywdziałby kostium Nietoperza. Nie będzie to tylko krótki epizod, i jeśli wszystko dojdzie do skutku, to aktor powróci też w kolejnych filmach związanych Bat-uniwersum np. w “Batgirl”.

Wbrew wcześniejszym informacjom zdecydowano się zrezygnować z postaci Thomasa Wayne’a “Flashpoint Batmana”, w którego miałby się wcielić Jeffery Dean Morgan. Wcześniej rozważano także pomysły wykorzystanie wersji Bruce’a Wayne’a/Batmana z “Kingdom Come”, czy “The Dark Knight Returns”, ale odrzucono je, gdy okazało się, że możliwe jest zaangażowanie Keatona.

Jeśli zaś chodzi o plotki, to pojawiają się również takie sugerujące powstanie filmu, lub serialu dla platformy HBO Max, który miałby powstać w oparciu o serial animowany “Batman Beyond”. Inne plotki sugerują też możliwość stworzenia aktorskiej wersji filmu animowanego “Batman Beyond: Return of the Joker”, z udziałem Johnny’ego Deppa w roli Jokera i Tima Burtona jako reżysera.


Oczywiście na razie są to tylko plotki i tak należy te doniesienia traktować.

Źródła: THR, BOF

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 Responses to Powrót Michaela Keatona do roli Batmana oznacza, że zobaczymy go w kostiumie Nietoperza

 • Mr. ?? pisze:

  Błędem było kasowanie 3 Batmana i zastępowanie go kolorowymi wydmuszkami które trudno nazwać kontynuacją Batmana 1989 i Powrotu Batmana
  czy ekranizacją komiksów z Batmanem
  w których było No Mans Land, Cataclysm, Sword of Azrael, Batman Year One, Two Three, Zero Year, Gotham Central, Flashpoint, Gotham by gaslight …
  DC Black Label Damned, White Knight, Three Jokers, Dead Earth …

  Jeffrey D. Morgan dał by radę jako twardziel jak w Watchmen …
  Michael Keaton może być chociaż ma 68 lat
  z młodszych aktorów Jon Bernthal, Tom Pelphey, Jack Huston z Zakazanego Imperium …

  • szymonG pisze:

   Błędem nie było kasowanie Batmana 3 błędem było dobranie złego reżysera do filmu Batmana Forver. Burton powinien był ustąpić po pierwszy Batmanie gdyż niestety wyraźnie nie jest fanem postaci a chciał robić swoje rzeczy w swoim stylu bardziej niż ciekawie przedstawić postać tytułową. Schumaher za to był zbyt uległy wobec studia które mocno sparzyło się Powrotem Batmana który miał być filmem dla wszystkich a okazał się bardzo dziwny eksperymentem. 2005 pokazał że dobry reżyser który zagłębi się w mitologie postaci jest w stanie stworzyć ciekawy film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
4
5
godzin
0
0
minut
2
6
sekund
2
4
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5