DC Comics udostępniło 6 premium wariantów okładek autorstwa Jasona Faboka do miniserii “Batman: Three Jokers”.

To jedna z najbardziej oczekiwanych historii komiksu dekady: Batman: Three Jokers Geoffa Johnsa i Jasona Faboka! Ta seria, która zadebiutuje w sierpniu, stanowi rozwiązanie wieloletniej tajemnicy, dlaczego – i jak – jest trzech Jokerów i co te odkrycie oznacza dla wiecznego konfliktu między Batmanem, jego sojusznikami i Clown Prince of Crime.

Aby upamiętnić tę przełomową serię, DC zaoferuje dziewięć Premium Variant Covers dla Batman: Three Jokers, z których każda ilustrowana jest przez artystę serii Jasona Faboka. Oprócz głównej okładki i zwykłej wersji wariantowej, każdy numer “Batman: Three Jokers” będzie miał trzy warianty Premium, które pokażą interpretację Faboka na temat innego oblicza szaleństwa Jokera w całej historii DC. Wszystkie dziewięć Premium Variant Covers odzwierciedla główne okładki Faboka do 3-częściowej serii, dając zbliżenie na jeszcze więcej przerażających wcieleń Jokera.


premium warianty okładek do 1. numeru, w sprzedaży od 25 sierpnia:

Red Hood (Variant A)
Joker Fish (Variant B)
Joker Bomb (Variant C)

premium warianty okładek do 2. numeru, w sprzedaży od 29 września

Joker Behind Bars (Variant D)
Death in the Family/Top Hat & Monocle (Variant E)
Joker Applying Makeup (Variant F)

premium warianty okładek do 3. numeru, w sprzedaży od 27 października

Batman: The Killing Joke Hawaiian shirt and camera (Variant G)
Stand-Up Comedian (Variant H)
“Endgame” Mohawk (Variant I)

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Joker to specyficzna postać. Miała go leczyć Harley. Ale okazało się, że jest bardziej stuknięta od niego. Wyszło na to, że Joker miałby leczyć ją. Ale czy to w stylu Jokera. Raczej w stylu Batmana. Wiem, wiem byli parą- Joker z Harley. Ale co to za uczucie było pomiędzy nimi. Nawet jak było. To zdecydowanie szybko się wypaliło. I Joker znowu został sam…

Chyba słabo u Ciebie z formą psychiczną co? Nie dość, że dajesz komentarze pod każdym newsem, to zazwyczaj są jeszcze kompletnie bez sensu jak ten powyżej.

już za:
dni
4
9
8
godzin
1
4
minut
2
0
sekund
3
9
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5