W wywiadzie dla Variety Sandra Dewey, prezes ds. Produkcji i operacji biznesowych w WarnerMedia Entertainment, zasugerowała, że wyszczekiwana przez fanów produkcja “Zack Snyder’s Justice League” powinna mieć premierę w usłudze HBO Max w pierwszej połowie 2021 roku (może to być równie dobrze początek roku). Dokładna data nie została jeszcze ustalona.

W sierpniu podczas DC FanDom powinniśmy poznać więcej szczegółów, w tym o formie w jakiej ostatecznie ukaże się filmowa wersja Justice League wg Zacka Snydera.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dobry ruch. Nazwisko autora komiksów jest istotne. Bo często jest tak, że nowy autor pisze na nowo komiks. I można każdemu trochę się pogubić. Z tym pogubieniem nie mam na myśli tych, którzy nie często czytają komiksy ale też tych, którzy na komiksach zjedli zęby.

O jakich komiksach piszesz? Tutaj jest news o filmie/serialu Justice League w wersji Zacka Snydera (nie mylić z odpowiedzialnym za komiksy Scottem Snyderem). Nie o komiksach. 🙂 Chyba pod niewłaściwym newsem to napisałeś. 🙂

już za:
dni
4
9
8
godzin
1
4
minut
5
8
sekund
2
8
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5