Zoe Kravitz udzieliła ostatnio wywiadu Variety, w którym opowiedziała jak czuje się w roli Catwoman, jak w roli Batmana wypada Robert Pattinson oraz o wsparciu jakie dały jej poprzednie aktorki wcielające się w Catwoman.

Jak to było zobaczyć się po raz pierwszy jako Catwoman?

To było świetne. Nie mogę powiedzieć, że to nie było fajne, ale naprawdę starałam się nie myśleć o tym zbyt wiele, co ta postać znaczy dla wszystkich innych. Dlatego, że to może odwracać uwagę w niewłaściwy sposób, zwłaszcza gdy próbujesz stać się kimś innym. Kiedy ogłoszono, że dostałam tę rolę, mój telefon rozdzwonił bardziej niż kiedykolwiek. Miałam więcej telefonów niż w moje urodziny, w mój ślub, niż kiedykolwiek. Poczułam więc tę bezpośrednią presję. Scenariusz jest fenomenalny. Historia jest naprawdę mocna. Doskonale rozumiem, kim jest Selina i czego chce, i staram się mocniej na tym skupić.

Rozmawiałaś z Michelle Pfeiffer lub Halle Berry?

Rozmawiałam z Michelle. Siedziałyśmy przy tym samym stoliku na Złotych Globach i przez lata spotykałam ją ze względu na Davida E. Kelleya. Zawsze była taka miła. Właśnie dostałam rolę, więc bardzo się denerwowałem, że jestem przy niej, a ona była taka miła. Po prostu mocno mnie przytuliła i powiedziała: „Będziesz świetna”. To było naprawdę niesamowite. Zarówno Halle, jak i Anne [Hathaway] były naprawdę miłe na Instagramie i Twitterze. [Napisały] naprawdę słodkie, dopingujące wiadomości, kiedy to zostało ogłoszone. Czuję się wspierana przez moje dziewczyny.

Dlaczego Robert Pattinson jest idealny do roli Batmana?

Dobre pytanie. Przede wszystkim jest naprawdę dobrym aktorem. Zaczynał jako taki popowy obiekt uczuć nastolatek, a potem myślę, że wszyscy widzieliśmy poprzez jego kolejne role, że ma o wiele większy potencjał. To naprawdę interesujący artysta, i to w pewnym sensie Batman. Mamy iluzję Bruce’a Wayne’a, a potem mamy w cieniu Batmana, który ma wiele bardziej skomplikowanych spraw. Po prostu myślę, że jest idealny do tej roli. Może się do tego tak odnosić i dobrze wygląda w kostiumie. Ma odpowiednią linię szczęki. Jest świetnym aktorem i wnosi wiele do wszystkiego, co robi. Myślę, że to naprawdę trudna rola, ponieważ ludzie dużo oczekują. Na wiele sposobów może to ograniczać. Nosisz kostium i nie widzisz ich oczu, i możesz się poruszać tylko w określony sposób. Musisz więc wykazać się kreatywnością aby przedstawić wielowymiarową postać? Jest gotowy na wyzwanie i ma już naprawdę świetne pomysły. Myślę, że jest idealny, to idealny casting.

Źródło: Veriety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 Responses to Zoe Kravitz o Catwoman i Batmanie Pattinsona

 • Jędrek pisze:

  No faktycznie w stroju Batmana Roberta Pattinson wygląda świetnie 🙂 Jako Bruce Wayne przystojny jest, hmm żeby pokazał mroczność i traumę tej postaci. Pozostaje tylko czekać i czekać. Moim zdaniem im bliżej premiery tym goręcej. Moim zdaniem zapowiada sie wielki FILM ! Ma być to inna historia, ale czuje w nim duszę TIMA BURTONA 🙂 I Dobrze !

 • Igor pisze:

  Jak już film będzie grany w kinie przekonam się czy aktorzy i aktorki podnieśli rękawicę. Nie można chwalić czegoś co jeszcze jest niedokonane. To tak jakby chwalić jakiś klub piłkarski po rozgrywkach grupowych. Trochę pokory…

  • Jędrek pisze:

   Oczywiście Igor, pokora, masz racje. Nie dmuchajmy na zimne. Troche sie napaliłem, za wcześnie, ale wiesz jak to fan Batmana … Wpisz na You Tube BATMAN 2021 MUSIC THEME – First Look BATMOBILE (To jest tak się mi wydaje muzyka do filmu THE BATMAN) co sądzisz o niej > ?

 • Mr. ?? pisze:

  Może dadzą Holly jako młodą prostytutkę w stylu Year One 🙂

 • Batman pisze:

  Nie wiem czy jest się czym póki co cieszyć .
  A czy PatiBat wyglada fajnie narazie średnio
  Plus za dużo chwalenia a materiału jeszcze nie ma
  Nolan jakos nic nie chwalił a filmy wychodza genialne
  To wyglada jak gównoburza przy ptakach nocy
  A jaki wyszedł film każdy wie

 • Jędrek pisze:

  Przed Batmanem 1989 i 1992 (Tim Burton), ktoś nie dawał szans Nolanowi, a potem nakręcono , BATMAN POCZĄTEK, MROCZNY RYCERZ, MROCZNY RYCERZ POWSTAJE. Film osiągnął sukces, ale nie genialność. I teraz mówią krytycy, a bo z następnych produkcji filmów o Batmanie nie można już nic wyciągnąć, wszystko pokazano .. Czyżby ? Im bardziej krytykujesz, spodziewasz się czegoś słabego wychodzi coś Genialnego .. Także dajmy szanse filmowi THE BATMAN 2021 !

 • Jędrek pisze:

  Nowy pancerz z nadchodzącego filmu THE BATMAN 2021. Długo patrzyłem i myślałem. Pierwszy rzut oka, no spodobał się mi ten pancerz, ta jakby zbroja rycerska, no podoba się mi to, taki stary Batman opancerzony żeby się mógł dobrze bić ! Potem popatrzyłem na symbol, no tu zdziwienie ? Hmmm skrzydła nietoperza hmm ? Bez tej tradycyjnej główki z uszami ? Ale te skrzydła wyglądają jakby były z czegoś żelaznego, no powiedzmy jakaś nowa koncepcja symboliki Batmana. Potem Maska Batmana, od razu przypominała mi z filmu “Powrót Batmana 1992” Kobietę Kot. Pozszywana jakimiś grubymi nićmi, i mało w niej pokazane te rysy twarzy, wrogości, gniewu Batmana. Ale potem wpatrując się w nią raz, drugi, trzeci, zobaczyłem to coś czego nie mogłem wcześniej zobaczyć . To Upiór ! Ta maska jest upiorna ! I właśnie to w niej piękne Upiorna bo ma odstraszać, swą specyficzną upiornością. Jest maską bez życia z czymś traumatycznym ! To jest w niej ! Tylko trzeba się dobrze przyjrzeć .

 • Batman pisze:

  Jedruś 😛
  Fajnie ze dajesz filmowi szanse itp good for you
  ale poprzedni komentarz trochę poleciałes z tematem
  Bo akurat Batfleck wypadł też genialnie w filmie snydera
  Tak samo nie krytykuje reevsa bo jest dobry reżyserem
  Bardziej chodzi o całe Wb zarządem goyerem na czele
  A ten batus wyglada jak DD z netflix a nawet póki co ciut gorzej
  dodakowo nie podoboba mi sie ta gównoburza która jak już wspomniałem nie przynosi nic dobrego

 • Jędrek pisze:

  Batman 😛

  Oki Ben Affleck, fajnie odegrał rolę, ale czemu zrobili film o Batmanie i o Supermenie. Tego drugiego mogli sobie darować a stworzyć film o Batmanie 🙂 I znów było by super 🙂 A tak to Superman idzie w niepamięć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
4
4
godzin
2
2
minut
2
7
sekund
3
3
Kalendarium
Galeria
wonder-woman-1984-olympics-excl taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5
Komiksowe Top 5