Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafił komiks “Batman – Detective Comics – Mitologia, tom 1” (144 strony, 39,99 zł), w ramach Uniwersum DC.

Pierwszy tom „Detective Comics” w ramach linii wydawniczej Uniwersum DC. Stery serii przejmuje scenarzysta Peter J. Tomasi („Adventures Of The Super Sons”, „Superman”), a towarzyszy mu w tym rysownik Doug Mahnke („Liga Sprawiedliwości”). Tajemniczy przeciwnik, który zdaje się wiedzieć wszystko o przeszłości Batmana, uderza w najczulsze punkty obrońcy Gotham. Zaczyna się od dziwnej zbrodni – ofiary wyglądają dokładnie tak jak Thomas i Martha Wayne’owie (kobieta ma sznur pereł, a mężczyzna bilet do kina). To bez wątpienia wiadomość dla Bruce’a Wayne’a. Ale od kogo? Tymczasem Alfred Pennyworth oraz Leslie Thompkins zostają zaatakowani przez tajemniczego potwora! Czy przerażający stwór napadający na sojuszników Mrocznego Rycerza jest powiązany z wcześniejszą zbrodnią? Bruce wyrusza na ratunek ludziom, którym zawdzięcza swoją przemianę w Batmana. Musi zdążyć przed nieznanym mordercą. Możliwe, że był on częścią życia Wayne’a od samego początku kariery Mrocznego Rycerza.

Tytuł komiksu: Batman. Detective Comics. Mitologia
Numer tomu: 1
Scenariusz: Peter J. Tomasi
Rysunki: Doug Mahnke
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 144
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł
ISBN: 978-83-281-9880-7
Data ukazania się: lipiec 2020
Tematyka: Superbohaterowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Tak naprawdę Q, sklepy internetowe wysyłały ten nowy tom DC w ubiegłym tygodniu i ludzie mają go od piątku. Nawet Egmont ze swojej strony wysyła go od poniedziałku, nie czekając na premierę. 😉

już za:
dni
3
6
5
godzin
1
8
minut
2
4
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5