Colin Farrell, który w “The Batmana” zagra Oswalda Cobblepota aka Pingwina, w wywiadzie dla SFX = stwierdził, że jest pod wielkim wrażeniem filmu i scenariusza.

„Oglądałem filmy z Batmanem z moimi dziećmi, ale ten scenariusz wydaje się naprawdę oryginalny – jest oparty na micie o Batmanie, ale niczego z niego nie kopiuje. Scenariusz czerpie siłę z mitologii wokół Buce’a Wayne’a, Batmana i Gotham. Ten film wydaje mi się być inny, być wersją Batmana, której nie pokazano. Matt Reeves wykonał niesamowitą robotę, tworząc coś co znamy, a jednocześnie coś wyjątkowego i nowego.”

W wywiadzie wspomniano również Dannym DeVito i jego roli Pingwina w “Powrocie Batmana” Tima Burtona. Farrell przyznał, że DeVito był niesamowity w tej roli.

“Widziałem ‘Powrót Batmana’, kiedy wszedł na ekrany kin, więc oczywiście znam rolę DeVito i bardzo mi się spodobał. Pierwszy ‘Batman’ z Jackiem Nicholsonem, Kim Basinger i Michaelem Keatonem był niesamowity. A Pingwin Danny’ego był przebiegły. To było tak niesamowite, że cały czas bardzo dobrze pamiętam jego występ.”

Źródło: hindustantimes.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe jak scharakteryzują człowieka Pingwina w filmie THE BATMAN ?

No. I ciekawe, czy w filmie pojawią się jakieś nadprzyrodzone moce, czy postawili na realizm jak Nolan.

PG-13 realizm 🙂
Może niech postawia na dobre, mocne, kino w stylu Batman 1988, Batman Return, Joker, Terminator 1, 2 mocne sceny akcji i walki,
nawet przeciwników typu Croc czy Grundy coś jak w grach Arkham

Raczej wolałbym realizm , i chciałbym żeby ten pingwin był taki brzydki, okrutny, a może jakiś inny ? No ciężko będzie go wymyślić .. hnmm ….

Colin to bardziej pasuje na Ignatiusa niż Oswalda
do tego niska Zoe jako Selina
Ale zawsze mogło być gorzej jak w SM Homecoming gdzie Flasha Thompsona gra niski chudzielec tak kobiecy że Alicja Vikander w TR i J.Bournie wygląda bardziej męsko 🙂 🙂

No możliwe Oswald powinien być jaki dziwacznym ryjem aktor, odrywający w innych filmach jakieś stwory, bestie ? Chociaż na Keatona mówili że jest za słodki odgrywając Bruce Wayna i Batman. A wyszedł Genialnie, Klasyka. Pozory mylą .

Pamiętaj co się działo jak ogłosili Heath’a Jokerem…

już za:
dni
4
9
5
godzin
0
4
minut
5
1
sekund
3
7
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5