Twórcy serialu “Batwoman” wybrali już aktorkę, która wcieli się w nową Batwoman zastępując w tej roli Ruby Rose, która zrezygnował z roli po zakończeniu 1. sezonu. W nową postać Ryan Wilder, która zostanie Batwoman wcieli się Javicia Leslie (“God Friended Me”).

„Jestem niezmiernie dumna z tego, że jestem pierwszą czarnoskórą aktorką, która wcieli się kultową rolę Batwoman w telewizji, i jako biseksualna kobieta mam zaszczyt dołączyć do tego przełomowego serialu, który stał się pionierem dla społeczności LGBTQ+”, powiedziała Leslie.

Według wcześniejszych informacji nowa bohaterka, Ryan Wilder, będzie całkowitym przeciwieństwem Kate Kane. “Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupkowata i nieokiełznana. Nie mając nikogo w życiu, kto mógłby jej wskazać właściwą drogę, Ryan przez lata była narkomanką, unikającą GCPD i maskującą swój ból złymi nawykami. Dzisiaj, zreformowana i trzeźwa, Ryan mieszka w samochodzie ze swoją roślinką. Dziewczyna, która ukradłby mleko kotu, potrafi także zabić gołymi rękami. Ryan to najniebezpieczniejszy typ wojowniczki: wysoko wykwalifikowana i zdyscyplinowana. Lesbijka, wysportowana, nieokrzesana, namiętna, omylna, i zdecydowanie nie stereotypowa bohaterka.”

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie na potrzeby castingu stała się biseksualna. Co za świat…

Dziwna polityka Hollywood z ostatnich lat. Czy do roli Stevie Wondera szukaliby niewidomego aktora? A do roli osoby niepełnosprawnej, kogoś kto jeździ na wózku inwalidzkim? 🙄 Jeśli chcą swoim serialem wspierać / promować społeczność LGBT – okej, ich wola. Ale stawiać wymagania, że aktor(ka) musi być konkretnej orientacji seksualnej i w każdym opisie bohaterki, poza cechami charateru, dodawać jeszcze “lesbijka”, to strasznie słabe.

Nie ma to jak robienie filmów i seriali pod społeczność mniejszość a potem są takie “sukcesy” jak Batwoman, HQ Birds of prey, CM, T Dark Fate … 🙂 🙂

Jak to mówią GG WB
Zresztą ja po prostu miałem racje haha
Ale i tak mi przykro ;(
Kto niszczy kanon nie zasługuje na niego

już za:
dni
4
9
2
godzin
1
0
minut
5
4
sekund
4
4
Kalendarium
Galeria
elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002 the-suicide-squad-empire_001
Komiksowe Top 5