Twórcy serialu “Batwoman” wybrali już aktorkę, która wcieli się w nową Batwoman zastępując w tej roli Ruby Rose, która zrezygnował z roli po zakończeniu 1. sezonu. W nową postać Ryan Wilder, która zostanie Batwoman wcieli się Javicia Leslie (“God Friended Me”).

„Jestem niezmiernie dumna z tego, że jestem pierwszą czarnoskórą aktorką, która wcieli się kultową rolę Batwoman w telewizji, i jako biseksualna kobieta mam zaszczyt dołączyć do tego przełomowego serialu, który stał się pionierem dla społeczności LGBTQ+”, powiedziała Leslie.

Według wcześniejszych informacji nowa bohaterka, Ryan Wilder, będzie całkowitym przeciwieństwem Kate Kane. “Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupkowata i nieokiełznana. Nie mając nikogo w życiu, kto mógłby jej wskazać właściwą drogę, Ryan przez lata była narkomanką, unikającą GCPD i maskującą swój ból złymi nawykami. Dzisiaj, zreformowana i trzeźwa, Ryan mieszka w samochodzie ze swoją roślinką. Dziewczyna, która ukradłby mleko kotu, potrafi także zabić gołymi rękami. Ryan to najniebezpieczniejszy typ wojowniczki: wysoko wykwalifikowana i zdyscyplinowana. Lesbijka, wysportowana, nieokrzesana, namiętna, omylna, i zdecydowanie nie stereotypowa bohaterka.”

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Responses to Javicia Leslie zostanie nową Batwoman

 • Zdis pisze:

  Pewnie na potrzeby castingu stała się biseksualna. Co za świat…

 • Juby pisze:

  Dziwna polityka Hollywood z ostatnich lat. Czy do roli Stevie Wondera szukaliby niewidomego aktora? A do roli osoby niepełnosprawnej, kogoś kto jeździ na wózku inwalidzkim? 🙄 Jeśli chcą swoim serialem wspierać / promować społeczność LGBT – okej, ich wola. Ale stawiać wymagania, że aktor(ka) musi być konkretnej orientacji seksualnej i w każdym opisie bohaterki, poza cechami charateru, dodawać jeszcze “lesbijka”, to strasznie słabe.

 • Mr. ?? pisze:

  Nie ma to jak robienie filmów i seriali pod społeczność mniejszość a potem są takie “sukcesy” jak Batwoman, HQ Birds of prey, CM, T Dark Fate … 🙂 🙂

 • Batman pisze:

  Jak to mówią GG WB
  Zresztą ja po prostu miałem racje haha
  Ale i tak mi przykro ;(
  Kto niszczy kanon nie zasługuje na niego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
1
7
godzin
1
9
minut
3
7
sekund
4
0
Kalendarium
Galeria
e418b61c-c390-4faf eewtippumaazccv eewti-ru0ae6joy eewth4bucaaeamj eewtg9suyae7taf eewtbl0u4aej66l
Komiksowe Top 5