Forum
Już wkrótce
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 09:25
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 22:55
  • Nieskończony kryzys. Tom 2 (WKKDC BiZ) - 08 cze 2022,
  • Batman Detective Comics – Droga do zagłady. Tom 6 - 15 cze 2022,

Według informacji THR, HBO Max i Matt Reeves, twórca nowego filmu o Batmanie, połączyli siły, aby przygotować policyjny serial proceduralny rozgrywający się na pogrążonych w przestępczości ulicach rodzinnego miasta Mrocznego Rycerza, Gotham City.

Terence Winter, który stworzył dramat kryminalny “Boardwalk Empire” i pracował przy “The Sopranos”, napisze scenariusze i będzie producentem wykonawczym serialu, który zadebiutuje na HBO Max. Zaangażowani w produkcję są także producent “The Batman”, Dylan Clark i Warner Bros. Television.

Serial nie ma jeszcze tytułu, chociaż niektórzy nazywają go Gotham Central, nawiązując do policyjnego komiksu proceduralnego od scenarzysty Eda Brubakera i rysownika Grega Rucki oraz GCPD. Tak czy inaczej, miałby on skupić się na detektywach policyjnych pracujących w cieniu Batmana.

Co ciekawsze produkcja rozgrywałaby się w tym samym uniwersum, co film Reevesa, “The Batman”, w którym Robert Pattinson gra Batmana, w roli Jamesa Gordona, detektywa lub komisarza policji występuje Jeffrey Wright.


Serial zostanie „osadzony w świecie, który Reeves tworzy dla filmu ‘The Batman’, i będzie opierał się na analizie anatomii korupcji w Gotham City, ostatecznie wprowadzając nowy wszechświat Batmana na wielu platformach. Jest to bezprecedensowa okazja, aby rozszerzyć świat ustanowiony w filmie i dalej odkrywać niezliczone fascynujące i złożone postacie z Gotham.”

Nie wiadomo, czy Wright i Pattinson pojawią się w serialu. Źródła podają, że na tym wczesnym etapie nie rozpoczęto jeszcze castingów.

„To niesamowita okazja, nie tylko do poszerzenia wizji świata, który tworzę w filmie, ale także do eksploracji tego rodzaju głębi i szczegółów, na które można sobie pozwolić w dłuższym formacie” – powiedział Reeves w oświadczeniu. “A praca z niesamowicie utalentowanym Terence’m Winterem, który tak wnikliwie i mocno pisał o światku przestępczym i korupcji, jest absolutnym spełnieniem marzeń.”

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jeszcze się okaże że The Batman który będzie na podstawie Batman Year One, Zero Year rozgrywać się będzie w tym samym świecie co film Joker tyko 13 czy 15 lat później 🙂
Do tego serial o policjantach z Gotham City od twórców B. Empire brzmi interesująco
Może tez zrobią coś o Hab City mam ochotę zwłaszcza po Question The Deaths of Vic Sage 🙂

Nie trzeba ograniczać się do Gotham, są jeszcze Bludhaven, Hub City a poza DC
Camden, Detroit …
Co do postaci detektywi Burke i Garrity z filmu Joker
Harvey Bullock, Jason Brand, James Sawyer, Phillip Addad, Stuart Rawlings, Patricia Trayce, Sarge Steel, Ed Fyers, Samuel Bradley Sr i Jr …

Serial na podstawie komiksu przecież to oczywistość. Niech tylko wszystko będzie dokładnie jak w komiksie. Bo czasami wcale tak nie jest.

No to jestem już w stu procentach pewien ze to będzie kicha
A wam każe sobie przypomniec czy Wb ostatnio miało choć jeden dobry serial?
I dont think so
A to co teraz sie dzieje to już w ogóle ….

Powinni zrobić film serialowi jak GOTHAM, tylko o Batmanie, z 12 odcinków, albo więcej, serial GOTHAM fajny był , ale hmm musi być Batman 🙂 i znów by coś sie działo kinowego, jakieś oczekiwania, wypowiedzi …

Teraz wszyscy muszą się bawić w “uniwersa”… A mi się marzy po prostu dobry film. Nawet może być jeden, bez kontynuacji.

Najbardziej mnie zastanawiają fani Batmana, którzy negują film nadchodzący THE BATMAN. Ponieważ dlaczego krytykują coś czego tak naprawdę oczekują w głębi serca, czekają na ten film. To co wyszło przez media o tym filmie hmm jak na ten krok prezentuje się świetnie. Matt Reeves opiera się mocno na filmach Tima Burtona, chce pokazać mrok filmu, muzyka do filmu w wykonaniu Michael Giacchino wersja Demo, coś pięknego, przypomina mi (Danny Elfman). Styl filmu Noir, no ciekawostka, która pasuje do Batmana, prawdopodobnie lata 90 akcja filmu się będzie rozgrywać. Ja martwię się tylko wyłącznie o tą maską Roberta Pattinsona, z daleka wygląda całkiem oki, ale hmm na innych dokładniejszych zdjęciach, no wygląda okropnie. Tak jakby nietoperza pół twarz, i widać że z skóry wykonana, tak jaby Brucowi Waynowi sie nie chciało fajnej maski przygotować tylko tak zrobił ją bez pewnej twórczości. Pancerz jest oki, Batmobil Super sie mi podoba. Hmm scenariusz, akcja, ukazanie Batmana tego się dowiemy po obejrzeniu filmu. Symbol Batmana no hmm, ujdzie, zaakceptowałem to ujdzie., trochę dziwny przyznaje, ale zależy od twórczości reżysera. Nie będę negował czegoś, jak wszystko idzie w dobrym kierunku, jeżeli ktoś widzi jakieś niedociągnięcia niech napisze. A nie pisze, ” Nie zapeszajmy ” bo taką wypowiedz trzeba uzasadnić ..

już w kinach!

już za:

dni
3
9
0
godzin
0
7
minut
3
6
sekund
5
9

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292