Scooby-Doo i Brygada detektywów już kilkakrotnie miała okazję zmierzyć się z przeciwnikami Batmana, a także współpracować z Nietoperzem. W nowym filmie animowanym pt. “Happy Halloween, Scooby-Doo!” przyjdzie im wraz z Elvirą walczyć ze Strachem na Wróble.

Ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego już się zbliża! Dzięki fałszywym potworom i mnóstwem cukierków Halloween jest rajem dla tych wygłodniałych smakoszy, którzy chodzą od drzwi do drzwi. Ale w tym roku ich słodkie święto staję się kwaśne, gdy sąsiedzki placek z dynią zostaje zainfekowany toksycznym szlamem, tworząc wysoko latające halloweenowe lampy z wydrążonych dyni i wielką dynię przywódcę, miażdżących wszystko na swojej drodze. To do Scooby-Doo i gangu, współpracujących ze swoimi kumplami, Billem Nye, naukowcem i Elvirą, Mistress of the Dark, należy rozwiązanie tajemnicy i uratowanie Crystal Cove!

W “Happy Halloween, Scooby-Doo!” głosów bohaterom użyczą Frank Welker jako Scooby-Doo / Fred Jones, Gray Griffin jako Daphne Blake, Matthew Lillard jako Kudłaty Rogers i Kate Micucci jako Velma Dinkley. W filmie występują także Cassandra Peterson jako Elvira, Mistress of the Dark i Bill Nye w roli samego siebie. Producentem wykonawczym jest Sam Register (Looney Tunes Cartoons). Scenariusz do filmu napisał Maxwell Atoms (“The Grim Adventures Of Billy And Mand”), który go także wyreżyserował i wyprodukował.

Premiera “Happy Halloween, Scooby-Doo!” jesienią tego roku na DVD i w wersji cyfrowej.

Źródło: SyFy

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
9
godzin
0
0
minut
4
7
sekund
3
2

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
8
godzin
0
0
minut
4
7
sekund
3
2
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5