Podczas Justice Con, uczestniczący w jednym z paneli Zack Snyder zaprezentował nowy krótki klip ze swojej wersji filmu, w którym mamy okazję zobaczyć Supermana w czarnym stroju. Jest to fragment częściowo znany ze zwiastunów, w którym Alfred po raz pierwszy spotyka Supermana.

Reżyser zaznaczył jednak, że nie jest to jednak ostateczna wersja kolorystyczna kostiumu, gdyż podczas kręcenia sceny Henry Cavill miał na sobie strój w tradycyjnych kolorach, bo Warner Bros. nie chciało się zgodzić na czarny.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 Responses to Superman w czarnym stroju w klipie z “Zack Snyder’s Justice League”

  • Jędrek pisze:

    Bo czarny się prezentuje 🙂 Pokazuje to coś 🙂 Ale czarny kolor, to kolor Batmana, on w 1989 roku w wielkim filmie wystąpił w nim w pełnej chwale, Superman miał niebieski i znów przerzucił sie na czarny, tez Spiderman w nie pamiętam ale chyba w Trzeciej części lub czwartej też miał czarny ale też i najnowszy ROBOCOP 2014 też z srebrnego na czarny poszedł. Ale czy to warto wszystkich mieszać do tego czarnego worka ?

  • coś pamiętam pisze:

    Czarny kolor nawiązywał do komiksów w których po śmierci supka pojawiło się kilku naśladowców m.in superboy.Pamiętam że właśnie Clark wrócił wtedy w czerni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
1
7
godzin
1
9
minut
1
5
sekund
3
1
Kalendarium
Galeria
e418b61c-c390-4faf eewtippumaazccv eewti-ru0ae6joy eewth4bucaaeamj eewtg9suyae7taf eewtbl0u4aej66l
Komiksowe Top 5