Podczas Justice Con, uczestniczący w jednym z paneli Zack Snyder zaprezentował nowy krótki klip ze swojej wersji filmu, w którym mamy okazję zobaczyć Supermana w czarnym stroju. Jest to fragment częściowo znany ze zwiastunów, w którym Alfred po raz pierwszy spotyka Supermana.

Reżyser zaznaczył jednak, że nie jest to jednak ostateczna wersja kolorystyczna kostiumu, gdyż podczas kręcenia sceny Henry Cavill miał na sobie strój w tradycyjnych kolorach, bo Warner Bros. nie chciało się zgodzić na czarny.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Bo czarny się prezentuje 🙂 Pokazuje to coś 🙂 Ale czarny kolor, to kolor Batmana, on w 1989 roku w wielkim filmie wystąpił w nim w pełnej chwale, Superman miał niebieski i znów przerzucił sie na czarny, tez Spiderman w nie pamiętam ale chyba w Trzeciej części lub czwartej też miał czarny ale też i najnowszy ROBOCOP 2014 też z srebrnego na czarny poszedł. Ale czy to warto wszystkich mieszać do tego czarnego worka ?

Czarny kolor nawiązywał do komiksów w których po śmierci supka pojawiło się kilku naśladowców m.in superboy.Pamiętam że właśnie Clark wrócił wtedy w czerni.

już za:
dni
4
8
9
godzin
2
0
minut
5
6
sekund
3
9
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5