IGN udostępniło zwiastun nowej animacji “DC Showcase – Batman: Death in the Family” opartej na słynnym komiksie. W odróżnieniu od wcześniejszych produkcji w tej znajdą się elementy interaktywne, które pozwolą widzom wpłynąć na fabułę.

Adaptacja komiksu z 1988 roku pod tym samym tytułem, “Death in the Family”, stanowi kronikę tragicznej śmierci z ręki Jokera drugiego Robina, Jasona Todda. Film jest zasadniczo prequelem “Batman: Under the Red Hood” z 2010 roku i głosów bohaterom użyczą m.in. Bruce Greenwood jako Batman, Vincent Martella jako Jason Todd i John DiMaggio jako Joker. W obsadzie znaleźli się również Zehra Fazal (Young Justice) jako Talia al Ghul i Gary Cole (Veep) jako Two-Face i komisarz Gordon.

Jednak “Death in the Family” nie będzie zwykłym prequelem, ale raczej interaktywnym filmem krótkometrażowym z wieloma rozgałęziającymi się ścieżkami fabularnymi (w stylu “Black Mirror: Bandersnatch” Netflixa). Widzom zostaną przedstawione wybory w kluczowych momentach opowieści, które pozwolą im zdecydować, czy Jason przeżyje, czy umrze, i określić i jak potoczy się jego życie.

Batman: Death in the Family, wyprodukowany, wyreżyserowany i napisany przez Brandona Viettiego, stanowi nowatorskie podejście do długo oczekiwanej historii. W nowej animowanej prezentacji niesławne morderstwo protegowanego Batmana, Jasona Todda, zostanie cofnięte, a losy Batmana, Robina i Jokera rozegrają się na nowe, szokujące sposoby, gdy widzowie będą dokonywać wielu wyborów, aby kontrolować historię. I chociaż Batman: Under the Red Hood stanowi punkt odniesienia, historia również rozgałęzia się na nowe kierunki i zawiera kilka postaci, których wcześniej nie było w oryginalnym filmie.

“DC Showcase – Batman: Death in the Family” zadebiutuje na Blu-ray i w wersji cyfrowej jesienią 2020 roku.

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
4
8
9
godzin
2
1
minut
3
4
sekund
1
3
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5