Scenarzysta John Ridley o nowej miniserii z nowym Batmanem

|

autor:

|

kategorie:

Podczas panelu Legacy of the Bat na DC FanDome, zdradzono szczegóły na temat nowego komiksowego projektu Johna Ridleya („12 Years a Slave”, „Guerrilla”, „American Crime”).

Czteroczęściowa miniseria o Batmanie zadebiutuje w styczniu 2021 roku. Za rysunki odpowiadać będzie Nick Derington („Doom Patrol”, „Batman Universe”, „Mister Miracle”), i pod maską Nietoperza nie będzie krył się Bruce Wayne.

„Myślę, że to całkiem bezpieczny zakład, że jeśli piszę Batmana, to jest więcej niż 47% szansy, że będzie osobą kolorową”, – mówi Ridley

Seria ma się skupić na rodzinie Luciusa Foxa, która wg. Riddlera prezentuje inną dynamikę niż w przypadku Batmana, którego dobrze znamy.

Zaprezentowano też art autorstwa Ladrönna.

Źródło: CBR



dni
8
2
2
godzin
0
1
minut
4
2
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki