Dzisiaj do sprzedaży trafiło wydanie DVD z filmem animowanym “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!”. Scooby-Doo i Brygada detektywów już kilkakrotnie mieli okazję zmierzyć się z przeciwnikami Batmana, a także współpracować z Nietoperzem, w tej produkcji pojawia się zaś Strach na Wróble.

Scooby-Doo i Brygada Detektywów wracają do akcji w nowym filmie pełnometrażowym „Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” wyprodukowanym przez Warner Bros. Gościnnie wystąpili w niej naukowiec Bill Nye i Elvira, Władczyni Ciemności, którzy dołączyli do nieustraszonych detektywów. Ta ekscytująca, pełna akcji halloweenowa przygoda dla całej rodziny zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos już 20 października.

W końcu nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Z fałszywymi potworami i mnóstwem cukierków, Halloween jest rajem dla głodnych smakoszy chodzących od drzwi do drzwi. Ale w tym roku ich słodkie święto ma posmak goryczy, gdy okoliczna dyniowa grządka zostaje zarażona toksycznym szlamem, tworząc latające nad miastem dyniowe lampiony i dyniowego potwora, który miażdży wszystko na swojej drodze. Scooby-Doo i jego przyjaciele muszą połączyć siły z naukowcem Billem Nye i Elvirą, Władczynią Ciemności, aby rozwiązać tę gigantyczną tajemnicę i ocalić Kryształowy Zdrój!

Scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym filmu Scooby-Doo: Wesołego Halloween! został Maxwell Atoms (“Krowa i kurczak”, “Zło w potrawce”). Muzykę skomponował Steve Rucker (“Laboratorium Dextera”, “Atomówki”). W oryginalnej wersji językowej filmu po raz kolejny usłyszymy Franka Welkera (jako Scooby-Doo i Fred Jones), Grey Griffin (jako Daphne Blake), Matthew Lillarda (jako Kudłaty Rogers) i Kate Micucci (jako Velma Dinkley).

– “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” to nowa, zabawna przygoda, która zapewnia tak upiorną rozrywkę, jakiej tylko można oczekiwać od Scooby-Doo! To wspaniały film rodzinny, pełen humoru, zabawnych zwrotów akcji i świetnych animacji. “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” to także wciągająca, zupełnie nowa tajemnica, którą każdy fan Scooby-Doo będzie chciał dodać do swojej kolekcji – mówi Mary Ellen Thomas, wiceprezes Warner Bros. Home Entertainment ds. oryginałów, animacji i marketingu rodzinnego.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD

 • 3 filmy krótkometrażowe z serii Scooby-Doo:
  • Duch, który wpada na kolację;
  • Halloween u Scooby’ego;
  • Wyluzuj, Scooby-Doo!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
1
6
6
godzin
2
0
minut
5
4
sekund
1
7
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

 • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
 • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
 • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
 • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
 • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01