Powiększa się obsada serialu “Peacemaker”, będącego spin-offem “The Sucide Squad”. Do Johna Ceny i Steve’a Agee dołączyli Robert Patrick (“Terminator 2”), Jennifer Holland (“Brightburn: Syn ciemności”), Chris Conrad (“Patriot”) i Danielle Brooks (“Orange is the New Black”).

Patrick wcieli się w rolę Auggiego Smitha; Conrad wcieli się w The Vigilante’a / Adriana Chase’a, a Holland powtórzy swoją rolę z agentki NSA Emili Harcourt, która współpracuje z A.R.G.U.S. przy monitorowania Legionu Samobójców z “The Suicide Squad”. Brooks wcieli się w Leotę Adebayo.

Vigilante to znakomity strzelec wyborowy znający się na walce wręcz i mistrz posługiwania się lasso. Był nowojorskim prokuratorem okręgowym, który szukał sprawiedliwości na swój własny sposób po tym, jak jego żona i dzieci zostały zabite przez gangsterów. Vigilante ma również zdolność szybkiego leczenia i regeneracji ciała po urazach tak poważnych, jak dźgnięcia czy rany postrzałowe.

Za scenariusze do wszystkich 8 odcinków odpowiada James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków.

Produkcja HBO Max ma rozpocząć się wkrótce, co zasugerował sam Gunn, który wspomniał o czekającej go 2 tygodnie kwarantannie po przybyciu do Kanady. Wcześniej podawano, że zdjęcia mają ruszyć w styczniu przyszłego roku.

Źródło: Deadline (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Vigilante zasługuje na coś lepszego mroczny film w klimacie Batmanów Butrona czy filmu Joker a nie upadające DCEU zwłaszcza po Shazam, Birds of Prey

już za:
dni
2
5
8
godzin
1
9
minut
5
6
sekund
0
6
Kalendarium
Galeria
lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13
Komiksowe Top 5