W zwiastunie “The Batman” wiele osób nie rozpoznało za pierwszym razem Colina Farrella w roli Pingwina. Nie inaczej było też w przypadku aktorów współpracujących na planie z odtwórcą słynnego złoczyńcy.

Podczas programu “This Morning”, Rupert Penry-Jones potwierdził, że w “The Batman” wcielił się w burmistrza Gotham City Dona Mitchella, a także opowiedział o tym jak nie rozpoznał na planie Colina Farrella.

„Przyjechałem na plan i kręcił się tam pewien facet, który był bardzo pewny siebie. Nie miałem pojęcia, kim on jest. Był bardzo przyjacielski, opowiadał różne historie, a ja tylko zastawiałem się: ‘Kim jest ten facet?’ Pomyślałem, że może to być jakiś aktor z drugiego planu. Ciągle ze mną rozmawiał, po prostu bardzo przyjacielski, naprawdę miły, i zacząłem zauważać pewne rzeczy związane z jego kostiumem. Miał klamrę na nodze i te dziwne blizny na twarzy. I pomyślałem ‘Sporo się napracowali dla artysty z drugiego planu…’ i nagle zdałem sobie sprawę, ‘Chwileczkę, ten facet musi grać w Pingwina, o mój Boże, to Colin Farrell!’. Patrzyłem prosto na niego, prawie nos w nos, i próbowałem coś zobaczyć w jego twarzy. Trudno to opisać, to było niesamowite.”

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
5
9
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
3
5

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
0
8
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
3
5
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

  • Zapowiada się obiecująco (29%, Głosów: 30)
  • Może być dobrze, ale pewności nie ma (29%, Głosów: 30)
  • Wow, na to czekałem/am (22%, Głosów: 22)
  • Tego filmu nic nie uratuje (15%, Głosów: 15)
  • Jest gorzej niż w wersji kinowej (5%, Głosów: 5)

Głosujących: 102

Kalendarium
Galeria
ev-rilxuuamywx ev5ie2cvoai8s1t evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_
Komiksowe Top 5