W kolejnym udostępnionym fragmencie książki pt. “Release the Snyder Cut: The Crazy True Story Behind The Fight That Saved Zack Snyder’s Justice League”, przybliżającej kulisy powstania “Justice League” i walki o wypuszczenie wersji Snydera, reżyser odniósł się do tych osób (blogerów, dziennikarzy), którzy cały czas podważali istnienie jego wersji “Justice League”, a nawet gdy ta została oficjalnie zapowiedziana twierdzili, że w ten sposób nagrodzono “toksyczny fandom”.

Myślę, że to zazdrość. Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Znamy ludzi, którzy byli architektami tej narracji i jest całkiem oczywiste, jaki jest ich plan. To są ludzie, przed konfrontacją z którymi mądrzejsi mnie powstrzymali. Ponieważ chciałbym dorwać niektórych z nich. Przydałaby się bezpośrednia rozmowa. By powiedzieć, po pierwsze, nie masz pojęcia, o czym mówisz. I możemy rozbić wszystko, co kiedykolwiek [powiedzieli]. Mogę zrobić listę. Jest kilku z tych osób, dla których mógłbym po prostu przygotować listę wszystkiego, co kiedykolwiek powiedzieli, co uważali za prawdziwe, i [mogę im powiedzieć], że przy każdej rzeczy, o której mówili, byli w błędzie.

A więc w jakim świecie jesteś gdziekolwiek wiarygodny, dla kogokolwiek? Bardzo chciałbym mieć sposobność, żeby po prostu powiedzieć światu i ogólnie fandomowi, kim są ci oszuści i co należy im lub z nimi zrobić. To grupa kłamców. W odniesieniu do tego toksycznego fandomu, czy też „wygranej toksycznego fandomu”, znowu, w jakim świecie ten „toksyczny fandom” zbiera setki tysięcy dolarów na zapobieganie samobójstwom? Jak to może być toksyczny fandom? Prawdopodobnie osiągnęli więcej niż jakakolwiek inna grupa fanów, [i zrobili więcej] dobrego niż jakakolwiek inna grupa. Więc nie rozumiem.

Źródło: CinemaBlend

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pierwszy raz od bardzo dawna, z przyjemnością mi się słuchało tego, co Snyder miał do powiedzenia. W tym temacie jestem z tobą, Zack!

Pełna zgoda Zack.

już za:
dni
3
5
9
godzin
2
1
minut
5
1
sekund
1
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
0
8
godzin
2
1
minut
5
1
sekund
1
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

  • Zapowiada się obiecująco (29%, Głosów: 30)
  • Może być dobrze, ale pewności nie ma (29%, Głosów: 30)
  • Wow, na to czekałem/am (22%, Głosów: 22)
  • Tego filmu nic nie uratuje (15%, Głosów: 15)
  • Jest gorzej niż w wersji kinowej (5%, Głosów: 5)

Głosujących: 102

Kalendarium
Galeria
ev-rilxuuamywx ev5ie2cvoai8s1t evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_
Komiksowe Top 5