DC Comics udostępniło kolejne warianty okładek do miniserii “Batman/Fortnite: Zero Point”, w tym wariant Batman vs. Snake Eyes od Jima Lee, Sscotta Williamsa i Alexa Sinclaira.

Limitowana 6-częściowa seria trafi do sprzedaży 20 kwietnia.

Dla każdego numeru tej serii te odważne i dynamiczne okładki główne i warianty są idealnym opakowaniem tej długo oczekiwanej serii, zawierającej fascynującą i wciągającą historię Christosa Gage’a na podstawie konceptu i w oparciu o konsultacje dotyczące historii od dyrektora kreatywnego Epic, Donalda Mustarda i rysunkami autorstwa Reilly’ego Browna, Christiana Duce’a, Nelsona DeCastro i Johna Kalisza.

Oprócz niesamowitych głównych okładek artysty Mikela Janina, niektórzy z najgorętszych rysowników komiksów przygotują różne okładki do tej limitowanej 6-częściowej serii, w tym Arthur Adams i Sabine Rich, Dan Mora (Detective Comics) i Amanda Conner (Harley Quinn, Harley Quinn and the Birds of Prey)). I wzywając wszystkich fanów Fortnite: Epic Games CCO Donald Mustard przygotuje rzadkie i bardzo kolekcjonerskie wersję „premium” okładek dla każdego numeru. S

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
2
1
0
godzin
1
0
minut
1
3
sekund
5
8
Kalendarium
Galeria
e6nuyg5veaasxtm e54hd-wveaatgww e5yzufdvgamzqg6 e5untyyucaicryq e5unrs1vcaarzar e5unqu0vgaiby9u
Komiksowe Top 5