DZIEŃ BATMANA
KONKURS | IMPREZA – POZNAŃ

Selfie z Batmanem – Dzień Batmana 2016

Kiedy Bill Finger oraz Bob Kane stworzyli pierwszy komiks z postacią nazwaną Bat-Man w 1939 roku, nikt nie spodziewał się, że będzie towarzyszyć czytelnikom przez następne dziesięciolecia. Mroczny Rycerz zwalcza zbrodnię w Gotham City już od 77 lat, mierząc się ze zwykłymi gangsterami oraz szaleńcami takimi, jak Joker, Riddler, Poison Ivy, czy Clayface, inspirując przy tym kolejne generacje bohaterów.

Już 17 września przypadają kolejne obchody Dnia Batmana ustanowione przez DC Comics. Z tej okazji, serwis BatCave wraz z wydawnictwem komiksowym Egmont serdecznie zaprasza wszystkich polskich fanów Batmana do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami oraz wspólną celebrację postaci Mrocznego Rycerza.

Pokaż, kim dla Ciebie jest bohater Gotham! Towarzyszy Ci w jakiś sposób podczas codziennych czynności? Motywuje do działania? A może każdego dnia z zachwytem przyglądasz się stercie swoich komików? Pokaż to na zdjęciu – wraz z udziałem Mrocznego Rycerza!

Selfie
Na uczestników czekają nagrody w postaci zestawów polskich i zagranicznych komiksów związanych z Batmanem ufundowanych przez wydawnictwo Egmont.

Co należy zrobić, aby mieć szansę wygrać nagrodę? Oto następujące kroki:

1. Wybierz swój ulubiony komiks, film, zabawkę lub dowolny inny przedmiot związany z Batmanem.
2. Wykonaj zdjęcie, na którym widać Ciebie oraz wybrany przedmiot.
3. We wpisie ze zdjęciem należy umieścić hashtag #DzienBatmana2016.
4. Następnie opublikuj fotkę w wybrany sposób:

A) na Facebooku – jako post na naszym profilu (https://www.facebook.com/batcavecompl/)

B) na Twitterze, oznaczając we wpisie profil BatCave jako @BatCavePL (https://twitter.com/BatCavePL)

C) na Instagramie, oznaczając we wpisie profil BatCave jako @batcave_com_pl (https://www.instagram.com/batcave_com_pl/)

D) dla osób nieposiadających konta w serwisach społecznościowych istnieje możliwość nadesłania zdjęcia na adres mailowy konkurs@batcave.com.pl wpisując jako temat wiadomości „Selfie z Batmanem”

5. Jeśli chcesz być pewien, że na pewno nie przegapimy Twojego wpisu, możesz podesłać odnośnik do niego wiadomością na adres mailowy konkurs@batcave.com.pl wpisując jako temat „Selfie z Batmanem”.

6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez grono redakcyjne serwisu BatCave.

Selfie
Dodatkowo zachęcamy, aby w ramach swojego wpisu oraz celebracji postaci Batmana, każdy dokończył jednym słowem następujące zdanie: „Batman jest dla mnie…” (Np. „Batman jest dla mnie… legendą.”).

Regulamin:

1. Do wzięcia udziału w konkursie może przystąpić każda osoba zamieszkała w Polsce.
2. Konkurs trwa od 12 sierpnia do 17 września włącznie
3. Praca NIE MOŻE zawierać treści dozwolonych od lat 18, wulgarnych, obraźliwych i innych, które mogą przekroczyć granicę dobrego smaku.
4. Uczestnik nadsyłając swoją pracę oświadcza, że jest jej autorem – w przypadku oszustwa, nadsyłający zostaje zdyskwalifikowany i nie będzie mógł brać udział w kolejnych konkursach naszego serwisu.
5. Zwycięzcy zostaną wybrani maksymalnie do 7 dni od zakończenia konkursu.
6. Laureaci zostaną wybrani przez grono redaktorskie serwisu BatCave.
7. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na łamach serwisu BatCave oraz fanpage’a witryny w serwisie Facebook.
8. Laureat zobowiązany jest do wysłania adresu wysyłki nagrody wraz z linkiem do swojego wpisu poprzez wiadomość mailową na adres konkurs@batcave.com.pl wpisując w temacie „Selfie z Batmanem” maksymalnie do 7 dni od ogłoszenia zwycięzców.
9. Jeśli laureat nie dostarczy adresu do wysyłki, grono redakcyjne wybierze dodatkowego zwycięzcę spośród niewybranej wcześniej pracy.
10. Laureat zostanie poproszony w wiadomości zwrotnej o potwierdzenie swojej tożsamości na wskazanym serwisie gdzie została umieszczona praca poprzez wykonanie specjalnego wpisu.
11. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską maksymalnie do 14 dni od uzyskania kompletu adresów laureatów.
12. Uczestnik biorący udział w konkursie zwalnia serwis Facebook, Twitter oraz Instagram z wszelkich odpowiedzialności.
13. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, Twitter oraz Instagram ani z nimi związany.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

już za:
dni
1
6
4
godzin
2
3
minut
4
6
sekund
5
1

Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium

Galeria

242397049 e_mypzhucaaatq dcfandome_catwoman_zoe titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04