SEEDS OF ARKHAM (USA, 2011)

Czas: 8:28 minut
Reżyseria: Aaron Schoenke
Scenariusz: David Hammond, Aaron Schoenke, Bryan Morton
Zdjęcia: Aaron Schoenke
Montaż: Aaron Schoenke
Produkcja: Aaron Schoenke, Sean Schoenke, Bryan Morton, Mark Towle, Kevin Porter
Strona oficjalna: www.batinthesun.com
Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Obsada:

Kevin Porter
Xango Henry
Alexa Mey
Aaron Schoenke
Batman/Bruce Wayne
Killer Croc
Poison Ivy
Nightwing/Dick Grayson

Śmierć Jokera wywołała chaos w Gotham City, zmuszając Batmana do wykorzystania umiejętności detektywistycznych do wywalczenia sobie drogi do serca Arkham Asylum. Batman musi wezwać na pomoc innych bohaterów by pomogli mu powstrzymać tajemniczą postać odpowiadającą za całe powstałe szaleństwo.

Kolejny fanfilm stworzony przez Bat in the Sun różni się od poprzednich. Tym razem nie mamy do czynienia z zamkniętą historią. Film kończy się cliffhangerem, a na ciąg dalszy dopiero zbierane fundusze. Jeśli uda się je zgromadzić wtedy powstaną trzy 10 minutowe filmy, które wraz Seeds of Arkham będą tworzyć jedną serie. Czy warto więc trzymać kciuki za Aarona Schoenke’a i jego ekipę? Mimo wszystko, tak.

Pod względem technicznym wszystko w Seeds of Arkham przedstawia się bardzo dobrze – akcja, batmobil, nawet Killer Croc bardzo nie razi. Kostium Batmana jak w poprzednich fanfilmach wygląda perfekcyjnie. Kostium Poison Ivy też można uznać za udany, chociaż wydaje się trochę tandetny, to mimo wszystko ten prosty pomysł sprawdził się. Seeds of Arkham nie wiele ma do zaoferowanie jeśli chodzi o treść, ale może to i lepiej, bo kiedy nieprofesjonalni aktorzy dostają zbyt dużą okazję do grania, to wtedy efekty ich pracy wychodzą mizernie, psując tym samym odbiór całego filmu. W przypadku Seeds of Arkham nie mieli okazji, by zepsuć swoje role. Dzięki czemu widz może z przyjemnością oglądać początkowe bardzo efektowne sceny akcji. Pozostaje mieć nadzieje, skoro według planów jest to część większej całości, że twórcom uda się zrealizować kolejne projekty, bo mają one potencjał na ciekawą historię, zwłaszcza jeśli uwzględni się, czego na temat bohaterów dowiedziała się Ivy.

Ocena: 4 nietoperki

Autor: Q

Poprzednia Strona

już za:
dni
3
2
3
godzin
0
2
minut
1
2
sekund
3
7

Zack Snyder’s Justice League
w
HBO GO

Sonda

Jak oceniasz “Zack Snyder’s Justice League”?

  • Dobry, ale ma swoje wady (55%, Głosów: 62)
  • Epickie arcydzieło (28%, Głosów: 32)
  • Przeciętniak i nic więcej (13%, Głosów: 15)
  • 4 godzinny koszmar (3%, Głosów: 3)
  • Wersja kinowa była lepsza (1%, Głosów: 1)

Głosujących: 113

Kalendarium

Galeria

batman-the-long-halloween-blu-ray lh1-coin-flip-1617395510029 lh1-cat-bat-roof-1-1617395508127 lh1-calendarman-exterior-1617395506380 bw_2x10_14 bw_2x10_13