Forum

Już wkrótce
  • "Batman" w TVN - 26 Sty 2020, 14:15
  • Harley Quinn 1x10 - 31 Sty 2020,
  • "Powrót Batmana" w TVN - 02 Lut 2020, 13:45
  • "Batman Begins" w TVN7 - 02 Lut 2020, 20:00

| BATMAN LIVE | TWÓRCY | OBSADA | GALERIE | MEDIA |


BATMAN LIVE (UK, 2011)

REŻYSERIA: Anthony Van Laast, James Powell
SCENARIUSZ: Allan Heinberg
POMYSŁ: Stan Berkowitz, Alan Burnett i Allan Heinberg
PRODUKCJA: Warner Bros. Consumer Products, DC Entertainment i Nick Grace of Water Lane Productions Ltd
STUDIO: Warner Bros. Animation/Warner Premiere
PREMIERA: 19 lipca 2011 (Wielka Brytania)

OBSADA: Nick Court, Sam Heughan, Kamran Darabi-Ford, Michael Pickering, Mark Frost, Alex Giannini, Emma Clifford, John Conroy, Poppy Tierney

BOHATEROWIE: Batman (prezes/filantrop, pogromca zbrodni), Robin (oficer policji), Alfred (kamerdyner), Komisarz Gordon (komisarz policji), Catwoman (zawodowa złodziejka), Harley Quinn (była psychiatra, zawodowa kryminalistka), Joker (zawodowy kryminalista), Pingwin (restaurator/aferzysta), Poison Ivy (zawodowa kryminalistka), Riddler (zawodowy kryminalista), Scarface & Brzuchomówca (zawodowy kryminalista), Two-Face (zawodowy kryminalista).

STRONY OFICJALNE: BatmanLive.com
BatmanLive (facebook)
BatmanLiveSpy (twitter)

Po raz pierwszy w historii DC Comics, zobacz Batmana, najpopularniejszego Superbohetra DC, w zupełnie innym wcieleniu, w całkowicie nowej przygodzie scenicznej, która sztormem podbije świat. Premiera w Wielkiej Brytanii latem 2011 roku. Batman Live – World Arena Tour to wielomilinowa produkcja sceniczne na niespotykaną skalę, dla całych rodzin i fanów Batmana, którą koniecznie trzeba zobaczyć.

Batman Live to teatralne szaleństwo, oparte na podstawie oryginalnego scenariusza stworzone na potrzeby przedstawienia, w którym nie zabraknie emocjonalnych wyczynów kaskaderskich, popisów akrobatycznych i iluzji. Nigdy wcześniej Gotham City, Wayne Manor, jaskinia Batmana, Arkham Asylum, nie zostały powołane do życia na scenie w tak wizualnie atrakcyjnej formie. Dołącz do Batmana i Robina, którzy walczą ze swoim nemezis Jokerem i innymi superłotrami takimi jak Riddler, Catwoman, Pingwin, Two-Face i Harley Quinn, którzy zamierzają zniszczyć Gotham City.

Batman Live będzie całkowicie nowym sposobem na odkrycie świata Batmana. To jedna z tych przygód, których nie możesz przegapić!

Batman Live – wyjątkowy show na żywo skupi się na historii młodego Dicka Graysona (Robina), cyrkowca, który przez kryminalistów stracił swoich rodziców.

Wierny historiom i bohaterom DC Comics, Batman Live skupi się na poszukiwaniach sprawiedliwości przez Robina, które poprowadzą go w ślady jego bohatera, tajemniczego stróża prawa znanego, jako Batman – co bardzo zmartwi jego opiekuna Bruce’a Wayne’a, który potajemnie działa, jako Batman.

Ten dynamiczny trójkąt sprowadzi do Gotham City szereg niekończących się emocji, które sprawią, że Bruce Wayne i Dick Grayson staną się legendarnymi pogromcami złoczyńców, Batmanem i Robinem. Widzowie zostaną przeniesieni z najwyższych zakątków Haly’s Circus do najgłębszych zakamarków Arkham Asylum – z błyszczących szczytów Iceberg Lounge Pingwina do podziemi pełnych cudownego sprzętu, który znajduje się w jaskini Batmana i gdzie jest także specjalnie zaprojektowany na potrzeby Batman Live Batmobil.

Bruce Wayne i Dick Grayson – obaj osieroceni w młodym wieku – muszą najpierw nauczyć się pokonać własne lęki i ukształtować swoją własną rodzinę – wraz z pomocą komisarza policji Jamesa Gordona i wiernego lokaja Bruce’a, Alfreda – jeśli mają zamiar przetrwać walkę z połączonymi siłami największych wrogów Batmana: Jokera, Pingwina, Catwoman, Riddlera, Dwóch Twarzy, Harley Quinn i Poison Ivy.

Polska premiera filmu "Birds of Prey" za
dni
1
2
godzin
0
3
minut
2
2
sekund
5
0

Kalendarium

Sonda

Ile Oscarów zdobędzie "Joker"?

Zobacz wyniki

Galeria

BIRDS OF PREY (AND THE FANTABULOUS EMANCIPATION OF ONE HARLEY QUINN)
JURNEE SMOLLETT-BELL as Black Canary BIRDS OF PREY (AND THE FANTABULOUS EMANCIPATION OF ONE HARLEY QUINN)
MARGOT ROBBIE as Harley Quinn BIRDS OF PREY (AND THE FANTABULOUS EMANCIPATION OF ONE HARLEY QUINN)
Margot Robbie bop_image23 bop_image2 eo7bjl4u4aavgux2

Komiksowe Top 5