Forum

Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Oswald Cobblepot w "Gotham"Od momentu powrotu w styczniu do ramówki “Gotham”, oglądalność serialu cały czas spada. “Welcome Back, Jim Gordon” obejrzało 6,04 mln widzów, przy współczynniku 2.1 w grupie widzów w wieku 18-49. Poprzedni odcinek oglądało 6,50 mln widzów przy współczynniku 2.2.

Źródło: Zap2it.com

BATMAN ETERNAL #42

Tytuł historii: Black & Blue
W sprzedaży od: 21.01.2015 (USA)
Scenariusz: Scott Snyder, James Tynion IV, Ray Fawkes, Kyle Higgins i Tim Seeley
Rysunki: Jed Dougherty, Goran Sudzuka i Roger Robinson
Okładka: Ivan Reis, Joe Prado i Sula Moon
Kolor: Lee Loughridge
Liternictwo: Steve Wands
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Czekaliście na debiut Bluebird – i oto on, chociaż ta historia może nie mieć szczęśliwego zakończenia.

W stroju Bluebird Harper odporna jest na nanowirus Mad Hattera. Mimo pewnych kłopotów wynikających z braku doświadczenia, nowej bohaterce udaje przechytrzyć złoczyńcę i zdobyć jego kapelusz, przez który ten kontrolował zainfekowane osoby.

Kiedy sytuacja jest już opanowana na miejscu zjawia się Batman, który chce wiedzieć kto wynajął Mad Hattera. Jak się okazuje ten ma tylko zaproszenie o tej samej treści, którą wcześniej otrzymał Bruce.

Po odzyskaniu przytomności Stephanie Brown odkrywa, że jest pod opieką swojej matki, która specjalnie wysłała Killshota, by ten zadbał o jej bezpieczeństwo. Jednak nie na długo Steph może cieszyć się spokojem, bo wkrótce wizytę składa jej Selina Kyle.

Autor: Q


Zgodnie z przewidywaniami kolejny numer Batman Eternal ani o trochę nie przybliżył nas do rozwiązania zagadki, kto za tym wszystkim stoi. Zamiast tego mamy Harper Row w akcji. Okazuje się, że wystarczył tylko strój z odpowiednim zabezpieczeniem i nie mająca żadnego doświadczenia dziewczyna pokrzyżowała plany Mad Hattera. Takiego wręcz natychmiastowego zrobienia z Harper bohaterki się nie spodziewałem. Ale wraz z ostatnimi numerami udowadniane mamy, że wszystko co najgorsze staje się faktem.

Tempo rozwoju akcji jest tak ślamazarne, że twórcy zapełniają numer wstawką z rodzinnego życie Stephanie Brown, która na szczęście wreszcie wpadła w ręce Seliny Kyle. Batman zaś nie jest ani trochę bliżej rozwiązania sprawy. Jak się okazuje Riddler nic mu nie zdradził i jeśli Bruce dalej tak będzie działał, to powinno mu się odebrać miano największego detektywa na świecie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że opis numeru doskonale do niego pasuje. Czekaliśmy na debiut Bluebird i go otrzymaliśmy i rzeczywiście ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia… dla czytelnika.

Ocena: 1,5 nietoperka

Autor: Q

The Flying Graysons - "Gotham"Znamy już opis 16. odcinka “Gotham” pt. “The Blind Fortune Teller”, w którym widzowie poznają Johna Graysona i Mary Lloyd, czyli rodziców Dicka Graysona. Premiera odcinka 16 lutego.

Gordon zabiera dr Leslie Thompkins (gościnnie Morena Baccarin) do cyrku, ale dzień szybko się kończy, kiedy cyrk zostaje zaatakowany. Falcone werbuje Butcha Gilzeana do pomocy Pingwinowi z nocnym klubem, podczas gdy Fish Mooney zajęta jest innymi sprawami. Natomiast Bruce Wayne ustala termin spotkania z zarządem Wayne Enterprises.
Czytaj dalej

już za:
dni
3
7
2
godzin
0
3
minut
5
0
sekund
3
1

Kalendarium

Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria

eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls

Komiksowe Top 5