Christopher Nolan stara się utrzymać wszystkie ważne szczegóły na temat “The Dark Knight Rises” w ścisłej tajemnicy i jak do tej pory udaje mu się nawet powstrzymać dość rozmownego Michaela Caine’a, który w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów powiedział:
[quote]Czytałem scenariusz nowego Batmana. Chris jest najbardziej tajemniczą osobą. Powiedział mi: “Jesteś jedną z czterech osób, które mają tekst z zakończeniem”. Nie śmiem powiedzieć ani słowa, bo zostanę zwolniony.[/quote]

Źródło: examiner.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dziwny wybór, bo Caine to akurat gaduła. Parę sekretów z planów nolanowskich Batmanów wypłynęło przez niego 🙂 No, chyba że to były wycieki kontrolowane

Ja wiem jak się skończy. Jestem jedną z tych czterech osób. Zazdrościcie, co nie?

@F możliwe że Caine będzie w ostatniej scenie, dlatego musiał poznać zakończenie.

To że Nolan nie wszystkim z ekipy mówi jak się film kończy może oznaczać że będzie bardzo zaskakujące jak Prestiż, Memento albo Szósty Zmysł. Może także otworzyć furtkę do 4 części.

Żadnej furtki do 4 części nie będzie, TDKR jest zamknięciem trylogii Nolana. Potem nas czekają kolejne, nowe wizje filmów z Batmanem.

Wrestler Sting (Steve Borden) zaczal zachowywac sie i malowac jak Joker http://www.youtube.com/watch?v=1SqK93s5VIc (wczesniej mial wizerunek jak z filmu Kruk)

Dzięki Ras, zapomniałem, że wrestling jest aż tak głupi

już za:
dni
4
6
5
godzin
0
3
minut
4
2
sekund
5
9
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5