Serwis Cosmic Book News ponownie powołując się na swoje źródła zamieścił kilka nowych plotek na temat elementów fabuły “The Dark Knight Rises”. Chociaż informacje te to tylko i wyłącznie plotki, to mogą zawierać SPOILERY.

  • Pojawienie się tajemniczego urządzenia do wywoływania trzęsienia ziemi spowodowało, że wiele osób sądziło, że w nowym filmie znajdą się wątki z “Batman: No Man’s Land”, nic takiego nie będzie miało jednak miejsca.
  • Podczas walki Bane mocno zrani Batmana. Bohater zniknie na kilka miesięcy by się wykurować, co pozwoli Bane’owi i jego najemnikom na wprowadzenie prawdziwego terroru i przejęcia kontroli nad Gotham.
  • Wraz ze swoim powrotem Batman sprowadza do Gotham nadzieje. Wcześniej jednak Gordon samemu próbuje ocalić miasto i to doprowadza do tego, że trafia do szpitala. Bruce Wayne odwiedza go i słowa komisarza zachęcają Batmana do szybszego powrotu. Podobno podczas tej wizyty Bruce nosi jakąś maskę lub jest w przebraniu.
  • Większość ludzi w Gotham jest przekonana, że odwrócenie się od korupcji pozwoli uratować ich od Bane’a.
  • W filmie nie pojawi się Robin.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

ROBIN out i cale szczescie ze tego dzieciaka popierdulki nie bedzie to ze Bane naruszy kregoslup BAtmanowi to wiadomo i terroru bedzie sporo Zatem juz w 80 procentach wiem co sie bedzie dzialo w hicie 2012 roku a to tez dzieki wam BATCAVE 🙂 Gracias

już za:
dni
4
5
5
godzin
0
0
minut
1
0
sekund
0
9
Kalendarium
Galeria
eomz-k2vqaaibmg batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468
Komiksowe Top 5